Wpis z mikrobloga

I co blackpillowcy?

Ile razy będzięcie jeszcze bredzić o tym jak to 40-letniemu facetowi zostaje sznur i taboret, bo w tym wieku ma zakola, brzuch piwny, zmarszczki, problemy ze zdrowiem spowodowane pracą, depresję i pewnie wygląda jak wrak.

Nie wiem jak wy, ale Cruise mając 60-lat na karku nadal trzyma się świetnie. Kelly McGillis najwyraźniej po gorących romansach z chadami (których nie brakowało no bo jak kręcili Top Gun to była high level) w wieku 65 lat wygląda tragicznie. Chcecie wmówić ludziom że ktoś by chciał na tinderze takiego kaszalota????

To już ogromny cope że wierzycie że laski trzymają się świetnie bo to one tak naprawdę poddają się presji wieku. Facet - jak nie zaniedba życia na zasadzie praca/spanie/alko/kebab tylko zadba o siebie - będzie zwracać uwagę na to co ląduje na talerzu, wprowadzi trochę codziennej aktywności, ograniczy używki i będzie starał się unikać stresów - to k**** uwierzcie że naprawdę będzie dobrze się trzymał i nie będzie miał żadnych myśli samobójczych.

Wzywam @Pozytywny_gosc i resztę jego sługusów z blackpillowego kółka rożańcowego - przestańcie ogłupiać ludzi na wykopie tylko weźcie się za siebie jak nie chcecie wypaść z życiowej planszy.

@blackpill #redpill #przegryw #rozwojosobisty #mgtow
Pobierz Oskar_STS - I co blackpillowcy?

Ile razy będzięcie jeszcze bredzić o tym jak to 40-l...
źródło: ccoge9zvp8791
  • 17
tak,mezczyzna w polsce rucha majac 60 lat

Pieprznij sie w ten glupi leb i obstaw sobie meczyk na stsie oski


@Gerbanc: A gdzie napisałem że rucha? Chodziło mi o brednie jak to faceci gorzej wyglądają i sobie radzą w wieku po 40-tce od kobiet.
Wróciłeś tylko po to by wstawiać takie nędzne memy? Starzenie zależy głównie od genów, ale ty jako redpilak i tak będziesz to negować. I ilu widziałeś mężczyzn co zestarzeli się jak Tom Cruise?


@RyouNarushima: No pewnie, dalej wcinaj zupki chińskie, jedz mrożoną pizze z biedry i spędzaj resztę życia przed monitorem, popijając żubra i paląc szlugi. Na pewno to nie będzie miało wpływu jak się zestarzejesz xDDD
@Oskar_STS: Opisałeś mój styl życia, a nadal wyglądam na gimnazjalistę( ͡° ͜ʖ ͡°) I ja się starości nie boję, bo i tak będę wyglądał tak samo jak teraz, czyli źle.
Ciekawe co musieli robić wszyscy ci, którym zrobiły się zakola przed 20. Pewnie palili żubra i pili szlugi.