Wpis z mikrobloga

Wam powiem, że to co lidl w ostatnich miesiącach wprowadził jeśli chodzi o napoje proteinowe, puddingi itd. to jest coś pięknego.

te napoje proteinowe dość często są w promocjach i z tego co sobie na szybko liczyłem, to wychodzą taniej aniżeli białko w paczce xd

na tik toku wyświetlają mi się jeszcze jakieś rzeczy z niemieckiego lidla gdzie jest jakieś coś zawierające 65g białka w opakowaniu, ciekawe kiedy będzie dostępne u nas

pilos to chyba od jakiegoś czasu moja ulubiona firma xd

#silownia #mirkokoksy #lidl
  • 15
@Anty_Chryst puddingi i kaszki z Lidla są świetne, ale po tych napojach to biegałem na posiedzenie jeszcze zanim wypiłem cały. No i smakowo też są średnie, zostaje mi po nich taki posmak słodzika
@Anty_Chryst: Ja uwielbiam ten drink z Biedronki, za 3 PLN mam fajny strzał potreningowy, a konsystencja tego jest prawie jak zwykłe mleczko, w przeciwieństwie do odrobinę tańszego ale w #!$%@? gęstego jogurtu który nie chce spływać. Tutaj przechylam, cyk i już spożyte. Wspaniała regeneracja.
PfefferWerfer - @Anty_Chryst: Ja uwielbiam ten drink z Biedronki, za 3 PLN mam fajny ...

źródło: co-warto-kupic-w-sklepie-biedronka-Napoj-mleczny-proteinowy-Vitanella

Pobierz
@Anty_Chryst: kurczę, nastały czasy wygody eleganckie. Pamietam jak kiedyś nie było nic w tym stylu poza serkiem wiejskim lub twarogiem. Teraz wybór i nawet w biedronce coś tam wprowadzają.
Lidl to już w ogóle kosmos, szczególnie napój mleczny.
Polecam tez skyr mlekovita, wychodzi dobry bilans kalorie a ilość białka.