Wpis z mikrobloga

Wam powiem, że to co lidl w ostatnich miesiącach wprowadził jeśli chodzi o napoje proteinowe, puddingi itd. to jest coś pięknego.

te napoje proteinowe dość często są w promocjach i z tego co sobie na szybko liczyłem, to wychodzą taniej aniżeli białko w paczce xd

na tik toku wyświetlają mi się jeszcze jakieś rzeczy z niemieckiego lidla gdzie jest jakieś coś zawierające 65g białka w opakowaniu, ciekawe kiedy będzie dostępne u nas

pilos to chyba od jakiegoś czasu moja ulubiona firma xd

#silownia #mirkokoksy #lidl
  • 15
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: #!$%@? ale mi się przypomniało jak kiedyś kupiłem makaron 70g białka w 100g makaronu.#!$%@?łem całą paczkę naraz.Co to potem się w mojej dupie działo,armagedon.Nie polecam makaronu z grochu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Anty_Chryst puddingi i kaszki z Lidla są świetne, ale po tych napojach to biegałem na posiedzenie jeszcze zanim wypiłem cały. No i smakowo też są średnie, zostaje mi po nich taki posmak słodzika
  • Odpowiedz
Zapewne jest to jakieś chemiczne rakotwórcze gówno


@DarkZizi:
Ta, pewnie zawiera całe mnóstwo rakotwórczego monotlenku diwodoru. Wszyscy, którzy spożywali monotlenek diwodoru nie żyją lub wkrótce umrą.
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst Robię owsianke na tym napoju proteinowym. Bardzo fajna opcja, bo nie trzeba białka z mlekiem rozrabiać tylko mam od razu białkowe mleko prosto z butelki
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: te mleka proteinowe pilosa to zajebista sprawa, mozna dac do kawy zamiast mleka, ale nie liczyłam czy one lepiej wychodzą czy proszek.
lidl mnie zaskoczył pod kątem protein bo jeszcze widziałam vege "mięso" co miało 28 g białka w 100g () kupiłam chociaz jestem zatwardziałym mięzożercą xD
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: kurczę, nastały czasy wygody eleganckie. Pamietam jak kiedyś nie było nic w tym stylu poza serkiem wiejskim lub twarogiem. Teraz wybór i nawet w biedronce coś tam wprowadzają.
Lidl to już w ogóle kosmos, szczególnie napój mleczny.
Polecam tez skyr mlekovita, wychodzi dobry bilans kalorie a ilość białka.
  • Odpowiedz