Wpis z mikrobloga

Śmiechy chichy, a najbardziej zadowolony, jeśli chodzi o zakupy do mieszkania, jestem do tej pory z Fabryki Mebli Bodzio. Kupiłem łóżko i jest świetne, w porównaniu do tego co widziałem w innych sklepach w cenie do 2000zł. Łóżko jest solidne, nie śmierdzi jak niektóre meble tapicerowane.

Wszystkie te wielkie sklepy jak komfort czy inne agaty mnie wyrolowały. Nie dość, że sprzedają gówno, to mają wysokie ceny i nie uznają żadnych reklamacji. Jedyny plus to taki, że idę pierwszy raz do sądu przez nieuznaną reklamację, gdzie wina leży po stronie sprzedawcy i traktuję to jako nowe doświadczenie.

To jest straszne, w jaki sposób duże sklepy traktują klientów. Obsługa jest na poziomie dna, reklamacje odrzucane z automatu i tylko sądownie można coś wywalczyć - ładnie się sklepy wycwaniły bo wiedzą, że niewielu klientów pójdzie do sądu. Negatywne opinie w internecie nic nie dają - sprawdźcie sobie jakie ludzie mają przeboje, np. z agata meble na grupkach FB... nie zmienia to faktu, że parkingi pod sklepami są pełne.

#mieszkanie #remontujzwykopem #meble
  • 2
@CalibraTeam: Ja też swoje pierwsze zakupy zrobiłem w Bodziu. Kupiłem wtedy łóżko 180 cm z podnoszonym stelażem, zagłówkiem drewnianym, nietapicerowane i dałem 800 zł z materacem w 2015 roku :D Wiem, że takie ceny są nierealne w dzisiejszych czasach, ale jestem z tego zakupu bardzo zadowolony bo materac miał być na pół roku/rok aż dozbieramy do porządnego za tysiaka, a tu wytrzymał już 8 lat i dalej jest okej :)