Wpis z mikrobloga

Trzeba powiedzieć, że #wersow bardzo dobrze wykorzystała swoje okienko czasowe, prawdopodobnie lepiej tego nie można było rozegrać. Na dzień pisania tych słów #wersow ma 26 lat, także znajduje się już na przedmurzu, a jej światło już powoli wygasa i swój najjaśniejszy blask ma już za sobą.

Jednak #wersow ma już to wszystko w dupie, ma dziecko z #friz z #ekipa, ma mocny #zwiazki, ma też mocno zarzuconą kotwicę, ma dziecko, ma pieniądze, ma bezpieczeństwo - #wersow wygrała i jest to totalny #wygryw. Trzeba to jej przyznać.

Właśnie się zastanawiałem co się z nią stanie, czy cały czas będzie się łudzić, że jej czas jest wieczny, czy też ma świadomość jej wygasającej mocy - jak widać dziewczyna wie co się święci i nie czekała.

#youtube #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem
  • 13
@Albania95: wiesz, zawsze Wersow mogła fikać, denerwować Friza, Friz by się z nią rozstał, Wersow by wtedy walnęła w ścianę i skończyłaby jako rycząca trzydziestka. A jednak nie poszła tą drogą.

Zaskakujące posunięcie z jej strony - ile to zwykłych Juleczek myśli, że są nieśmiertelne, dalej się bawią i imprezują idąc na frontalne zderzenie ze ścianą? A to przecież zwykłe dziewczyny, tylko ładne.

Wersow natomiast to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ludzi
@haha123: jak oglądałem , daily i wersow miała okazje się wypowiedziec to bełkotała po kobiecemu haos rozciąganie czegos co można powiedziec w 10s na minutę, a mimo to generalnie tragedia a mimo to na koniec wychodziło jej miedzy słowami rzeczy z sensem i widac ze faktycznie uczyła się od wujaszkowie i menagerow.
Właśnie się zastanawiałem co się z nią stanie, czy cały czas będzie się łudzić, że jej czas jest wieczny, czy też ma świadomość jej wygasającej mocy - jak widać dziewczyna wie co się święci i nie czekała.


@haha123: Poważne problemy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
. Na dzień pisania tych słów #wersow ma 26 lat, także znajduje się już na przedmurzu, a jej światło już powoli wygasa i swój najjaśniejszy blask ma już za sobą.


@haha123: Jestem w szoku, jak można mieć taki spaczony obraz świata. Kobieta, która ma 26 lat nie wygasa. Jest w świetnym wieku. Jak można pisać o tak młodej kobiecie takie bzdury?! "Najjaśniejszy blask ma za sobą" 26 letnia dziewczyna XD Ty
@haha123: Ale wiesz, że kobieta po 30 stce nie ma żadnej ściany? Kobieta pp 30 stce to kobieta, która jest atrakcyjna. Dojrzała kobieta na te czasy to jest 40stka, ewentualnie kilka lat przed 40 stka. W jakim świecie ty żyjesz, pomyleńcu? Rzadko wchodzę na wykop, konto specjalnie zostało założone żeby Ci napisać. Masz cos nie halo w łepetynie. Piszesz o młodej, 25 letniej dziewczynie ze jej coś niby wygasło co jest
@haha123:

wtedy walnęła w ścianę i skończyłaby jako rycząca trzydziestka. A jednak nie poszła tą drogą.


30 lat to nie jest starość dla kobiety. Tylko pomyleńcy tak myślą.

Zaskakujące posunięcie z jej strony - ile to zwykłych Juleczek myśli, że są nieśmiertelne, dalej się bawią i imprezują idąc na frontalne zderzenie ze ścianą? A to przecież zwykłe dziewczyny, tylko ładne.


I dobrze, że kobiety się nie przejmują. Niech się bawią ile
@haha123: Idź sie leczyć XD Beka z twoich wyrsyrow. Pewnie się slinisz na nieletnie, dlatego o młodych piszesz ze im coś wygasło. Lecz sie póki pora. I nie pisz takich głupot w internecie, chociaż na tym portalu poparcie będziesz mieć niesamowite. Na szczęście dużo mężczyzn nie ma takiego myślenia jak wykopki. Normalny mężczyzna nie ma tu konta. Ciao ;)
@haha123: Siemka! Jestem młodym chłopakiem, któremu marzy sie porządne zerżnięcie w dupe.
W skrócie o mnie: Mam na imię Kacper, mam 19 lat, mieszkam w Nisku (mam lokum więc o to sie nie martw) Oferuje takie rzeczy jak: anal,lód z połykiem,lizanie jajek,rimming) Jestem bardzo posłuszny i zawsze słucham się swojego Pana. Jestem równiez otwarty na Twoje propozycje :). Interesuja mnie spotkania realne ale także wymiana zdjęciami,filmikami,kamerka(dochodzenie na niej) Gwarantuje dyskrecje.
Mój