Wpis z mikrobloga

@konsonanspoznawczy:

dzięki za film

to bardzo przypomina znalezisko w którym oświeceni, progresywni, wierzący w naukę chcieli cisnąć bekę z Mentzena mówiącego że będą paszporty szczepionkowe przy wejściu do kina i żeby latać...

https://wykop.pl/link/5832051/mentzen-nie-wiem-czy-opaski-beda-zakladac-tym-ktorzy-sie-zaszczepia-czy-qr-kody/

a co było potem wszyscy dobrze wiemy...

historia lubi się powtarzać

tyle ze historia uczy że lewaki nie uczą się z historii :)
a co było potem wszyscy dobrze wiemy...


@Adam_Prosty: No.. wiemy - możesz iść do kina, podróżować i latać i nikt już żadnego paszportu nie wymaga. Zanim mi tu napiszesz, "a bo wojna" to tylko zaznaczę, że mówię też np. o Meksyku, Australii i Kanadzie.

"Nie wiem czy opaski będą zakładać tym którzy się zaszczepią czy QR kody będą ludziom tatuować." - Mentzen bije w bębenek a debile tańczą
"Nie wiem czy opaski będą zakładać tym którzy się zaszczepią czy QR kody będą ludziom tatuować." - Mentzen bije w bębenek a debile tańczą


@e_m_p:

w listopadzie 2020 Mentzen mówił że będą paszporty szczepień tylko nie wie jak fizycznie zostaną zrealizowane

a DEBILE cisnęły bekę z pomysłu paszportu szczepień że niby szur Mentzen sam sobie paszporty wymyślił.

teraz masz dokładnie ten sam scenariusz.

Ludzie z prawicy mówią co wdrażają ludzie z
a możesz nam powiedzieć gdzie są te opaski lub kody QR? Czy też jak na szura z IQ gówna wmawiasz sobie szurską teorię tak długo, aż w nią uwierzysz?


@adibor: oczywiście że mogę lemingowi odświeżyć pamięć bo jak zwykle nie pamiętacie niczego czo było dalej niż pół roku temu, oraz wypieracie/wyśmiewacie wszystko co będzie dalej niż za pół roku...

skup się!

kody QR miałeś w aplikacji mObywatel na telefonie

i o
nigdy nie miałem żadnego kodu i żyłem, nikt z moich znajomych tez nie miał i żadnych problemów z tym nie było. Ty w ogóle wyszedłeś kiedyś z piwnicy zobaczyć jak wygląda realny świat, czy tylko walisz konia do mencena 24h na dobę?


@adibor:
ciekawe że mówisz o wychodzeniu z piwnicy i waleni konia
bo kod QR był potrzebny żeby:
- lecieć za granicę (a w takiej Francji bez kodu nic się
@Adam_Prosty: @adibor pozostaje tylko zacytować to, co napisałem wczoraj na hejto, bo też jeden przy...padek miał zaniki pamięci.

"o #!$%@?, łaskawy PAN zdjął obostrzenia i GDZIE TE PASZPORTY SZCZEPIONKOWE SZURZE? Porozmawiaj z dowolnym zakładem pogrzebowym, powiedzą ci ilu młodych ludzi nagle umiera, dziwnym trafem po szczepieniu, ale pewnie zakłady pogrzebowe również są w spisku. (...)

Dodam tylko, że obostrzenia zostały zdjęte w czasie, gdy notowaliśmy coraz wyższe wskaźniki zachorowań, a "eksperci"
@Adam_Prosty: wyparcie to ich domena, a jak przyznają, że coś takiego było, to zastawiają się nauką, że takie coś musiało być, podsuwają stos badań mających to potwierdzić i wydaje im się, że ośmieszyli głupola... nauka stała się dla nich nową religią, która ma tłumaczyć ich komunistyczne zapędy. Przypominają mi się wtedy sceny z idiokracji, gdzie ówczesna gawiedz nie chciała uwierzyć, że rośliny podlewa się wodą, a nie spritem, bo Wielki Sprite