Wpis z mikrobloga

Miraski,

Mam dla was kolejną bardzo fajną propozycję! Wielu z was pomogło mi na początku mojej przygody z własnym studiem #detailing no i znowu potrzebuję waszej pomocy dlatego mam chyba całkiem niezłe #rozdajo . Właśnie skończyłem kilkudniowe szkolenie z zakresu folii PPF :)))

Mianowicie kilku chętnym wykleję auto po cenie samej folii ochronnej (materiału)! Nie zapłacicie nic za usługę (robociznę) oklejania auta. Zapytacie gdzie jest haczyk? No haczyk jest taki, że na waszych autach będę się dalej uczył - ale spokojnie będę pracował na formatkach (gotowe wykrojniki folii na poszczególne elementy) więc nie potnę wam lakieru nożykiem. Z racji, że jestem na etapie nauki mogą być pewne niedociągnięcia, natomiast będę się starał aby było ich jak najmniej. Dodatkowo po proszę was , żebyście dokładnie obejrzeli samochód (w moim dobrze oświetlonym studio) i pokazali co waszym zdaniem jest nie tak. Na sam koniec pokaże wam (o ile sami nie wyłapiecie) co sknociłem lub mogłoby być zrobione lepiej :)

Ok trochę szczegółów - ponieważ studio jest już moim jedynym źródłem utrzymania wszystkiego za darmo zrobić nie mogę. Dlatego mam dwie propozycje:

“Jak za darmo to i ocet słodki” - płacicie za przygotowanie auta (mycie detailingowe, polerowania przodu) +/- 600-700zł + cena folii. W ramach usługi umyje auto, przygotuje powierzchnię oraz nałożę folię. Na resztę auta nałoże pewnie jakiś wosk.

“Foxik syty i Mireczek cały” - macie u mnie pakiet “używany jak nowy”, który kosztuje 2500zł (chyba że jakieś X5+ to wtedy 3000zł) + folia. W ramach usługi umyję auto, wypoleruję, nałożę 5-letnią powłokę ceramiczną, wrzuce powłokę na felgi, szyby, wysprzątam wnętrza oraz nałożę folię. Pakiet Używany jak nowy jest już sam w sobie dobrą ofertą, a z folią to już tym bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba, że macie inną propozycję - wszystko jest kwestią dogadania.

Elementy, na które nałożę folię to: zderzak przedni, maska, lampy, lusterka, błotniki (tzw. full front). Czas trwania usługi to jakieś 3 dni, lub 5 wersji full wypas.

Wymagania co do auta - fajnie jeżeli będzie to stosunkowo świeże auto. Na 20 letnie auto z wypiaskowanym zderzakiem i odpryskami na masce folii położyć się nie da.

Moje studio mieści się w #wroclaw , natomiast z racji na taką promocję myślę, że warto się pofatygować nawet z daleka. Jeżeli interesuje was ile kosztuje nałożenie folii PFF to wpiszcie sobie w google “folia ppf full front cena + wasze miasto”. Ceny zwykle podawane są netto, więc + 23%. W ramach rozstajo będzie dużoooo taniej.

Cena folii jest indywidulana dla każdego modelu auta.

Jeżeli macie jakieś pytania to piszcie śmiało. A jeżeli chcecie zobaczyć jak pracuję to możecie zerknąć na stronę:
wypolerowany.pl lub na www.facebook.com/wypolerowany

#motoryzacja #samochody #carboners #cardetailing
Foxio - Miraski,

Mam dla was kolejną bardzo fajną propozycję! Wielu z was pomogło mi...

źródło: lusterko ppf

Pobierz
  • 39
@RopuchYtong: Opryski na masce czy wypiaskowany zderzak niestety nie nadają się do oklejania. Wyraklowanie wody będzie niemożliwe. Natomiast jeżeli auto jest stare ale w dobrym stanie to czemu nie :)
@Foxio: nikt ci X6 nie przyprowadzi, możesz liczyć na gruzy, a nie na ładne autka do showreela na stroneczkę :D
Jak chcesz sobie robić promocje to #!$%@? dwóm/trzem klientom usługę za darmo (postaw tylko warunek żeby samochód był np. 2-3 letni) i wtedy pokaż np. efekt przed i po. Stać mnie na pro usługę, ale 1000 zł bym ci nie dał wiedząc, że coś #!$%@?. Do tego zabawne jest to, że