Wpis z mikrobloga

  • 2
@ujdzie: e tam, to tylko napęd. Przez pierwsze 2k nie smarowałem ani razu nowego łańcucha kmc sl i działa, teraz używam wosku i faktycznie nic się nie lepi. Deszcz i woda spod kół dodatkowo wszystko zmywa. A ramę mam całą obklejoną folią bo tutaj każda ryskie to mnie już boli.
  • Odpowiedz
@PrzekliniakCQ: nigdy napędu dokładnie nie domyjesz po jeździe w wodzie, zawsze będzie piach siedział w łańcuchu i zgrzytał.

Jak masz kasę do #!$%@? na nowy napęd to wolna droga, ja wolę mieć gruza na upalanie w gorszej pogodzie.
  • Odpowiedz
nigdy napędu dokładnie nie domyjesz po jeździe w wodzie


@ujdzie: samochodu też, a na pewno po jeździe w deszczu masz to w dupie i nie wnikasz, że serwisowanie auta jest dużo droższe niż roweru, no chyba, że masz gruza na deszczową pogodę. A poważnie, to twoja sprawa jak dbasz o rower, mnie to po prostu niezmiennie od lat bawi. Na własnej skórze, a właściwie na obu swoich rowerach przekonuje się, że
  • Odpowiedz
@ujdzie: to ja nie wiem jak ja to robię, ale #!$%@? po tych wilgotnych (teraz) piaskach i mi nie zgrzyta, przyjedzie maj to wymienię łańcuch, za rok kasetę i blat, co wy kurła robicie z tymi napędami, albo bardziej od jakiego chińczyka je kupujecie, że mimo szejków, rotacji, nie jeżdżenia w złą pogodę, opowiadać m.in. tutaj ze 3k km i łańcuch do #!$%@?, 5k kaseta won, o co tu kurła chodzi?
  • Odpowiedz
@T1001: kwestia oczekiwań, ja lubię mieć cichy napęd, a po jeździe w deszczu, jak to przeschnie to działa to mniej niż optymalnie, że tak to eufemistycznie ujmę.

Ad łańcuch - 12rz eagle robią mi po 1k po górach i mają wyciągnięcie powyżej 0,75. Przy 3kkm mi na małych zębatkach na kasecie przeskakuje i szczerze - szkoda mi 600zł+ na kasetę.

Stąd do miasta fitness na sorze i #!$%@?, tzn teraz #!$%@?,
  • Odpowiedz