Wpis z mikrobloga

Prosiłbym bez trolli w komentarzach.

Ostatnio sobie oglądałem dziewczyny na kamerkach i zobaczyłem że jedna dziewczyna dostała przeogromnego orgazmu posługując się całkowicie wsuniętym dildem analnym, dildem waginalnym, pingwinkiem i tym bzyczkiem różowym co używają go dziewczyny z kamerek jak dostają donejty.

Nie ma nic złego w tym że dziewczyna pracuje na kamerkach czy dostała orgazmu.
Ale zastanawia mnie czy taka dziewczyna skoro dobrnęła do poziomu doprowadzania się do orgazmu poprzez 4 zabawki erotyczne naraz, będzie jeszcze zdolna odczuwać przyjemność przez seks z normalnym mężczyzną.

To trochę dołujące jeśli zwykły seks byłby dla takiej kobiety już nigdy nie wystarczający i za każdym razem trzeba by angażować mnóstwo zabawek erotycznych, takie poczucie że to nie ty spełniasz się z kobietą ale kobieta z zabawkami na dłuższą metę dla mnie byłoby nie do wytrzymania.
Ale może to jest inaczej? I taka dziewczyna normalnie mogłaby odczuwać przyjemność z przeciętnym johnem dzień później?
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks #pytanie
  • 19
dla takiej kobiety już nigdy nie wystarczający i za każdym razem trzeba by angażować mnóstwo zabawek erotycznych, takie poczucie że to nie ty spełniasz się z kobietą ale kobieta z zabawkami na dłuższą metę dla mnie byłoby nie do wytrzymania.


@Uuroboros: babą nie jestem ale na moje to już nie, rozpycha dziure wielkim czarnym dildosem a potem przecietny beniz nie jest w stanie jej wypelnic xD
@Uuroboros: jest coś takiego jak death-grip syndrome przez który faceci którzy czesto sobie walą konia nie mogą dojść podczas seksu z partnerka. Taki sam skutek ma korzystanie przez kobiety z słuchawki prysznica z dużym ciśnieniem wody.
Korzystanie z 4 zabawek to już poziom w którym Twoj penis plus 3 zabawki jej nie będą satysfakcjonować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Uuroboros: rownie dobrze moze byc ciasniejsza niz taka co sobie co najwyzej olowek wsadzila, bo glowny wplyw maja na to miesnie dna miednicy, a te mozna cwiczyc
a druga sprawa to wiekszosc do osiagniecia orgazmu potrzebuje bardziej bodzcow psychicznych niz fizycznych i walenie sie duzym dildo to cos zupelnie innego niz normalny seks, dlatego jak nabardziej, moze zaraz isc sobie do lozka z normalnym johnem i wcale nie musi byc luzna
@Uuroboros: Jak by kogoś to interesowało, to temat udawania orgazmu mogę nieco rozszerzyć i "oddemonizować", tj. nie zawsze ten teatr jest naganny. Jeżeli dotyczy to filmów, kamerek itd., to wiadomo, że laski to robią, by wywoływać na facetach większe wrażenie i wyciągać więcej siana. Ale jeżeli chodzi o realne zbliżenie, to robimy to dla różnych celów. Niekiedy np. po to, aby spełnić zachcianki faceta (bo lubi, gdy kobieta jest głośna), ale
Ale zastanawia mnie czy taka dziewczyna skoro dobrnęła do poziomu doprowadzania się do orgazmu poprzez 4 zabawki erotyczne naraz, będzie jeszcze zdolna odczuwać przyjemność przez seks z normalnym mężczyzną.


@Uuroboros: Zastanów się jakie jest twoje ulubione danie, czy jedząc inne dania też możesz odczuwać przyjemność i usuń konto.
@CultedelaRaison: sam usuń konto pajacu, co ma seks do jedzenia?

@drakonia @Orowerbogatszy @sberatel @lexico @drakonia @RoKub @MilionoweMultikonto @Norskee @BurzaGrzybStrusJaja @Orowerbogatszy @Kominiara21 Dziewczyny lepiej się na tym znają a ja myślę że jednak prawdziwy. Nie chodzi mi w ogóle o inne kwestie , jedynie o ocenę czy po takich zabawach ta dziewczyna mogła by jeszcze odczuwać przyjemność seksualną, wielu napisało że chodzi o kwestie psychologiczne, myślę że jest w tym sporo prawdy.