Wpis z mikrobloga

◢ #cotojestseoGoogle zawiesza tysiące fałszywych wizytówek firm w mapach, ale czasem obrywa się realnym biznesom.

Przygotowałem więc poradnik jak krok po kroku odblokować wizytówkę Google + udostępniam darmowy wzór odwołania.

W drugiej połowie filmu pokazuję też jak odblokować firmę zarejestrowaną w mieszkaniu oraz jak napisać "podwójne odwołanie".

Jeśli interesuje Was #pozycjonowanie i promowanie lokalnych firm to zachęcam do obserwacji #cotojestseo

Wracam właśnie do nagrywania o lokalnym pozycjonowaniu po 1,5 roku przerwy i postlockdownowej deprechy! (òóˇ)

Jeśli macie pytania, pomysły na kolejne filmy lub feedback dot. filmu to zapraszam do komentarzy :)

#pozycjonowanie #seo #biznes #youtube #przedsiebiorczosc #marketing #marketinginternetowy #webdev #youtube
SeoGuy - ◢ #cotojestseo ◣ Google zawiesza tysiące fałszywych wizytówek firm w mapach,...
  • 6
@SeoGuy: miałem, bo google mi pokazywalo caly czas ze jest problem z przekierowaniami, wyłączyłem na chwilę proxy w cloudfroncie, googiel załapał i potem włączyłem i gdzieś się tam stronka kisi na 5 stronie googla teraz sie zastanawiam co zrobić żeby ją podbić chociaż na pierwszą stronę - to taki mały landing page dla firmy mojego wujka - numer telefonu, 4 zdjęcia i ze 2 akapity tekstu