Wpis z mikrobloga

PODSUMOWANIE KONFERENCJI:

Na początku rozmówki polityczne, deficyt budżetowy, służba zdrowia. Został też poruszony temat katastrofy w Ohio. (wszystko git).

Po raz któryś zaistniał temat chińskiego, zestrzelonego balonu, że był śledzony, że mial być meteoroliczny ale nie był, że obecne sankcje póki co wystarczą i że czekają na dyplomatyczne ruchy Chin. Liczą na dyplomatyczne porozumienie między krajami. O 3 zestrzelonnych niezidentyfikowanych obiektach praktycznie nic. Nie wiedzą o nich nic, czym były itd.

Z tego co mówiła, że pogoda jest trudna, że jest styczeń itd. (chyba?) wynika, że dalej nie mają wraków. Bo jak wyżej napisałem, nic nie mają do powiedzenia w tym temacie. Była także mowa o wizycie Bidena w Polsce. Że jest to znak wsparcia naszego kraju jako sojuszniczego, forma także podziękowania za nasze wsparcie w stosunku do Ukrainy.

Następnie była mowa o Iranie, jego zaangażowania w wojenie w Jemenie, programu nuklearnego, który stanowi zagrożenie dla pokoju.

To tak z ważniejszych tematów.

#ufo #usa #raportufo
  • 5
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre: Niestety nie dowiemy się nic więcej. Minie jeszcze kilka dni i temat zupełnie zgaśnie. Aktualnie za najbardziej prawdopodobną uważam wersję, że były to zwykłe śmieci np. jakieś płachty unoszone przez wiatr lub komercyjne balony, które uciekły. Pamiętam jak byłem mały i był duży wiatr to na wietrze unosiła się folia po pakowaniu, szeroka jak samochód osobowy. Było ciemno i wystraszył mnie ten widok. Tutaj pewnie poszli za ciosem po chińskim
  • Odpowiedz