Wpis z mikrobloga

Szczerze to przed tymi zestrzelaniami się nie interesowałem za bardzo tym tematem #ufo i wiele rzeczy mi umknęło jak raport pentagonu, zeznania pilotów, wypowiedzi ważnych polityków na temat #uap

Ale jak to czytam i czytam to mi to trochę siada na głowę, bo próbuje zrozumieć a nie do końca potrafię, za dużo tych możliwych wyjaśnień tego co się dzieje. Ma ktoś tak samo?
  • 8
  • Odpowiedz
@EndThis: W tamtym roku w Brazylii też było publiczne przesłuchanie na temat ufo, zostało odtajnione kilka zdjęć. Pewnie część z nich to jakieś fake ale na pewno coś jest na rzeczy. Tutaj wątek, w komentarzach streszczenie i imgur do odtajnionych zdjęć: https://www.reddit.com/r/UFOs/comments/vjpgaq/its_happening_brazilian_congress_just_started/

Sam fakt, że rządy zaczynają o tym otwarcie mówić jest intrygujący.
  • Odpowiedz
@EndThis: Jest dużo możliwych wyjaśnień więc nie ufam nikomu i nawet jakbym spotkał kosmitę to bym wątpił czy aby mnie ktoś nie robi w konia. Z drugiej strony chciałbym żeby coś się ciekawego w końcu na miłość boską wydarzyło.
  • Odpowiedz
@EndThis: wyluzuj i się ciesz, że w ciekawych czasach żyjesz :) co będzie to będzie, trzeba czekać co Biden jutro powie.

Pomyśl sobie w ten sposób, jeżeli te obiekty są z nami od dawna i nas obserwują, to mogą mieć zarejestrowaną naszą historię. Wyobrażasz sobie zobaczyć bitwę pod Termopilami, albo najazd na Rzym przez Hannibala, albo budowę piramid? :D

Trzeba szukać pozytywów, a nie się bać zielonych ludzików :)
  • Odpowiedz
@WodkaGrejfrut: zresztą jeżeli to nawet są kosmici, to nie są to istoty biologiczne tylko jakieś automaty na wzór sondy von neumanna co tym bardziej wyjaśnia ich zachowanie. Latają, obserwują, zbierają dane i archiwizują
  • Odpowiedz