Wpis z mikrobloga

Hej Mirki z #szczecin
W ten weekend mam w planach mały romans z waszym miastem czyli #podroze a właściwie #podrozujzwykopem
W związku z tym pytam specjalistów, co polecacie zobaczyć w tym zapewne świetnym mieście? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście okolice również mnie interesują a tak właściwie to mam w planach skoczyć nad morze bo podobno Szczecin wbrew opinii statystycznego Polaka nie jest na samym wybrzeżu ( ͠° °)
  • 6
  • Odpowiedz
Niedawno komuś polecałem taki spacer masz tam też inne podpowiedzi
[edit] Wcale mnie nie zaskakuje że nowy wykop psuje nawet link do konkretnej wiadomości...
  • Odpowiedz
@Hemo: nowy wykop i mało kto widzi wpisy na tagu.

Generalnie to ogarnij sobie takie podstawy - Wały Chrobrego, Bulwary koniecznie (aż do pomnika Krzysztofa Jarzyny ze Szczecina, wieczorami też ładnie chociaż teraz coś nie podświetlają dźwigozaurów #!$%@?), Jasne Błonia, Cmentarz Centralny (serio), Zamek Książąt Pomorskich (masz w nim informację turystyczną, dużo ulotek, panie pomogą). Warto zajść do Muzeum Techniki i Komunikacji, naprawdę warto. Jak lubisz takie klimaty to pod dworcem
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@kretu: genialny pomysł i mapa, tym bardziej, że mam zakwaterowanie blisko tej trasy. dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Krupier pewnie, że biorę kartę turysty. okazuje się, że jest u was znacznie więcej atrakcji niż bym przypuszczał. zazwyczaj jak robię wypad do jakiegoś miasta wojewódzkiego to dwa dni sprawiają, że czuję, że wystarczająco turystycznie spędziłem ten czas a tutaj może być niedosyt
  • Odpowiedz