Wpis z mikrobloga

@Kempes: Nieco rozdmuchana afera - fakt, wydłużono składanie wniosków o godzinę i tu śmierdzi wałem. Ale prawdą jest, że po pozytywnej decyzji trzeba spełnić jeszcze szereg wymagań, by do podpisania umowy doszło. Wiem, bo jestem w jednym z projektów wpisanych w tą SzŚ. Z ponad 500 podmiotów startujących po ten hajs odpadło przeszło 300. Nie znam szczegółów projektu owego "barmana", ale jestem zaintrygowany, co on musiał wpisać w kwity, by wyszło
Nieco rozdmuchana afera - fakt, wydłużono składanie wniosków o godzinę i tu śmierdzi wałem. Ale prawdą jest, że po pozytywnej decyzji trzeba spełnić jeszcze szereg wymagań, by do podpisania umowy doszło


@zawykopywarka: Wymaganiem już po pozytywnej opinii jest przyjście i złożenie swojego podpisu, że się te kase chce, nic więcej. Podaj mi rpzykład 1 podmiotu, który dostał pozytywną opinie w poprzednich latach i potem nie dostał kasy.
@Syn_Tracza: *37k


@Ommadawn: Po co roznosisz kłamliwe informacje skoro jest nawet wyrok sądu

W listopadzie 2014 roku Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia skazał Nowaka na 20 tys. zł grzywny za zatajenie zegarka o wartości ponad 10 tys. zł w oświadczeniach majątkowych.


Minister nie uwzględnił zegarka w pięciu kolejnych oświadczeniach majątkowych. Rzeczoznawcy wycenili go na 11-15 tys. zł.
@Kempes:

belazlewactwa


Prawica schrodingera. Kiedy coś lubimy jest to prawica, a kiedy czegoś nie lubimy jest to lewica. Lewica z krzyżem w zębach to coś takiego jak zimny ogień, albo gorący śnieg, a pis przez poglądy eurosceptyczne, ultrakatolickie, narodowoprotekcjonistyczne(to tutaj znajduje się ten "lewacki socjal") i nacjonalistyczne, to typowa wschodnia, postkomunistyczna prawica. Więc klasycznie #bekazprawakow
@MagicznaRuda: Są 2 osie polityczne. światopoglądowa i ekonomiczna. W tej pierwszej osi PiS to konserwatywna prawica,a w drugiej skrajna lewica. Nie ma się o co obrażać. Generalnie na świecie to wiodąca osią jest oś swiatopoglądowa i to ppo niej umiejscawia się partie na scenie i rzeczywiście generalnie PiS to prawica, ale nie nalezy się obrażać gdy się mówi o nich ekonomiczna lewica.
Zresztą sam Zandberg pochwala niemal wszytskie pisowskie ruchy podwyższających
: I pomyslec, że kiedys była afera bo ktoś z PO nie wpisał zegarka za 10k do oświadczenia majątkowego xDDDDD


@Syn_Tracza: Oto dowód na krótką pamięć albo manipulację. Zegarków było wiele i to był tylko symptom korupcji Zbigniewa Nowaka, który potem za swoją korupcyjną działalność na Ukrainie został aresztowany.
Oto dowód na krótką pamięć albo manipulację. Zegarków było wiele i to był tylko symptom korupcji Zbigniewa Nowaka


@dplus2: Nie było wiele. jest wyrok sądu. Był 1 zegarek Nowaka za 11-15k. Jeżeli znasz inny wyrok to go zapodaj.