Wpis z mikrobloga

Ludzie, co wy, #!$%@?, z tym 14 lutym?! (_ ) Walentynki.. () I to jeszcze w tym roku wypadającym we wtorek?! Środek tygodnia, pizga na zewnątrz, ciemno dość szybko, a wy się nakręcacie. Gdyby to jeszcze było w weekend i w porę letnia, a przynajmniej z fajną pogodą, jak noc kupały (przez złośliwych nazywaną "nocą ruchały")...
I tak większość z was nie usłyszy dźwięków imprez i ruchańska w sąsiednim mieszkaniu, po co się spinać ;P Już większa szansa na to w weekend na ostatki, albo 8 marca w przypadku nieosiągalnych dla przegrywa ukraińskich i białoruskich juleczek, ale na to też miejcie #!$%@?.
Nie każdemu dane i tyle. Ja to bardziej główkuję, czy zdążę w czwartek 16.02. kupić ulubione pączki w mojej ulubionej cukierni/piekarni i czy nie zamówić z wyprzedzeniem, żeby mi odłożyli. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A nie jakieś, #!$%@?, walentynki czy ostatki.. ()


#przegryw #samotnosc #przemyslenia #gorzkiezale #zalesie #zwiazki #zabawa #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #walentynki #karnawal #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 9
  • Odpowiedz
@spiegelglas: No ja się np. nie przejmuję, bo już od paru tygodni nawet z łóżka nie wychodzę, oprócz toalety i jeść, więc nawet nie wiem co się dzieje na zewnątrz ¯\(ツ)/¯. A co do wkurzania się o to - nie tobie oceniać. Nie każdy jest introwertykiem, który lubi spędzać 24h/d z samym sobą i kontakt z ludźmi jest po prostu potrzebny. Mnie samemu bardzo brakuje ludzi, ale jako że
  • Odpowiedz
  • 0

@Kamilo67: a czy ja coś takiego napisałem. Po prostu ten dzień jest przeceniany. Bardziej przytłacza samotne spędzanie sykwestra, bo od tego nie da się "uciec". Obchodzi się go cały rok, nawet pójście spać gwarantuje obudzenie się około północy. A Walentynki?! Pfhhh..
  • Odpowiedz
  • 0
@Saynighte: Instagram nie jest reprezentatywny. Niewiele osób tak żyje.
Mi bardziej chodziło, że roi się łzy nad Walentynkami, tym bardziej, że wypadają w środku tygodnia. Nawet będąc normikiem/wygrywem, trochę kiepsko coś fajnego zaplanować, jeśli jutro praca. To już lepiej w ten weekend, gdzie w tym roku wypadają ostatki.
  • Odpowiedz
@spiegelglas: pączek w tłusty czwartek jest tak wspaniały jak stara prostytutka, usmażony na tym samym oleju co 10K jego poprzedników. Normalnie się olej wymienia, a w t czwartek tylko dolewa. fujka straszna
  • Odpowiedz