Wpis z mikrobloga

nie oglądałem tej gali alkomaster i nie chce wiedzieć o co tam chodziło ale pamietam afere ze wylądowała po tym w szpitalu i pisały o tym wszystkie portale

wtedy podobno jej ktoś coś dosypał a dzisiaj info, że zmarła, sporo tych śmierci młodych ludzi ostatnio przez #narkotykizawszespoko

#danielmagical #alkomaster #famemma #polskiyoutube #mianestibaka #rozowepaski #p0lka
Ksemidesdelos - nie oglądałem tej gali alkomaster i nie chce wiedzieć o co tam chodzi...

źródło: alkomaster

Pobierz
  • 16
@beuntrue Mateusz Murański też był lekomanem jeżeli tak na to patrzeć, wszędzie piszą że zażywał lek Oxycodon i był od niego uzależniony

w wątku o jego śmierci niektórzy się oburzali ze nie brał narkotyków tylko leki
przećpane, przepite, głupie, umarłe.


@Pan_Slon: można tak skwitować, jedni ćpają i piją i żyją, inni ćpaja, piją i sie uzależniają i umierają, jeszcze inni w porę odnajdują rozum i z tego wychodzą, no jeszcze można być w grupie tych szczęśliwców co nie ćpają i nie piją ale nie każdemu się to udaje a raczej nikt kto zaczynał pić czy ćpać nie robił tego z myślą, że się uzależni i przez to
@Ksemidesdelos: no nie do końca, to że akurat murano się #!$%@?ł bo walił opio to nie znaczy, że każdy tak kończy. Mimo wszystko widać, że była na lekach na depresję, a one w połączeniu z alkoholem są bardzo ryjące banie no i pewnie poleciał samobój.
@Ksemidesdelos: zamiast dawać promocje i zapraszam na wydarzenia powinno się takie osoby zamyka w ośrodkach na twarde odwyki. Niestety ale studiując kierunek medyczny wiem że dla takich osób to albo monar albo trumna czeka. Dając im wolność i jeszcze upubliczniajac losy takich ludzi tylko zwiększa sie szanse że kolejne małolaty będą się tym inspirować przy jakis zakrętach życiowych