Wpis z mikrobloga

Kochani moi!

Żegnam się z Wami na jakiś czas. Nie wiem na jak długo, ale muszę odpocząć od tego wszystkiego. Za dużo czasu pochłania mi "życie w sieci". Poznałam tutaj kosmicznie fajnych ludzi, z czego jestem niezmiernie zadowolona, niektórych zaciekawiałam muzyką, filmem czy obrazem. Żartowałam ze wszystkimi, ale i na poważne tematy zdarzało się rozmawiać.

Na pewno tu wrócę, w nowej odsłonie, z nową siłą. Dzisiaj uciekam. (Nie myślcie sobie, że podłamałam się wynikami sondy Miss Wykopu! :P)

Gdyby ktoś piekielnie tęsknił: tutaj znajdziecie wszystkie cuda, które znajduję w sieci i zawsze możecie coś naskrobać na tinteczka@gmail.com

Do miłego! :*
  • 31
@tinta: Óoo... :D Dzięki za te wszystkie linki, ile to ja czasu spędziłem na przesłuchiwaniu dyskografii poleconego zespołu albo szukaniu więcej grafik danego autora :D A tu znów strona której nie znałem i mam zajęcie.. papa :P
@tinta: Noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł
@tinta: cytując dawnego króla wykopaliska @Deszcz_kotletów: Nooooooołłłłłłł !!

.___. <-- zobacz co zrobiłaś sarnie

ps: ja wiem ,że idzie nowy rok akademicki lada dzień ale olej studia zostań wykop ninja :P !