Wpis z mikrobloga

Przez ostatnie pół roku wystawiłem 58 p0lek na tinderze. Po przyjściu na umówione miejsce p0lki, usuwałem parę. Od 7 udało mi się wyżulić blika na drobne zakupy typu piwo i czipsy, a 2 zamówiły mi i opłaciły jedzenie na pyszne.pl.

Konto Chada robi robotę. Jak oceniacie moje staty?

#przegryw #p0lka #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #chwalesie
KRZYSZTOFDZONGUN - Przez ostatnie pół roku wystawiłem 58 p0lek na tinderze. Po przyjś...

źródło: download-33

Pobierz
  • 24
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Nie szkoda Ci życia na coś takiego? zwłaszcza że nie ma powodu bo randomowa osoba nie jest niczemu winna. to Ty jesteś tutaj ten zły.

I nigdy w życiu już przed samym sobą nie będziesz mógł powiedzieć że jesteś lepszy od typowej p0lki bo robisz dokładnie to samo co one.
I teraz ile dziewczyn przez Twoje działanie w ramach dziecinnej zemsty specjalnie wystawi jakiegoś typa.. i to nie będzie winna
Nie szkoda Ci życia na coś takiego?

@r5678: Oszczędza dzięki nim na wydatkach, to czemu miało by mu być szkoda?

zwłaszcza że nie ma powodu bo randomowa osoba nie jest niczemu winna. to Ty jesteś tutaj ten zły.


@r5678: Nie. On tutaj jest bohaterem.
One nie są "niczemu winne", zachowywanie się w ten sposób wobec ludzi z którymi nawet nie raczyło się spotkać samo zasługuje na potępienie, i szony które