Wpis z mikrobloga

Gówno na tym zarobisz xD Amazon sprzedaje tak tylko niesprawdzone/używane zwroty, pomyłki, inny towar niż powinien zostać odesłany itd. itp. - wszystko inne co się do czegoś nadaje trafia na Amazon Warehouse Deals. Mam znajomych, którzy kupili kilka palet różnego towaru w ten sposób kilka lat temu i do tej pory się z tym gównem bujają.
ale na wykopie to jednak przegrywy wylewają swoje flusteacje za #!$%@? genetyczne na innych xd na hejto każdy ciekawy co tam będzie a tutaj to ZAPLAC PODATEK, SIOSTRZENIEC CHCE CIR OKRASC XD Coś wydaje mi się że nie ruchacie nie tylko ze względu na brzydka mordę xd


@Itslilianka: Jedyny frustrat widoczny w tym wątku to ty, a na dodatek złodziej który ma zamiar unikać płacenia podatków ( ͡º ͜ʖ
@Itslilianka: ale to ty płaczesz, bo nikt nie chce kupić XD

Te całe "zwroty z amazona" to ładny i piękny scam, który przewija się przez wszystkie grupy na fb, telegram, youtube shorts i wszystko. Magiczne "zamów i bądź milionerem". Szkoda tylko, że otrzymujesz ochłapy, które są rozpakowane, uszkodzone albo niepełne i bujaj się z takim towarem. Ktoś happy bo sprzeda całość, a druga osoba pakuje się w gówno, które musi promować
@Itslilianka: jakies tanie chinskie rzeczy glownie, sluchawki "gamingowe", pokrowce, statywy samochodowe na GPS, koszulki pilkarskie, duzo roznych niezwiazanych ze soba rzeczy, wiem że ma zarobek, ale jaki to nie wiem. Znajduje sie tam calkiem duzo przedmiotów.
@Koner1391 nie wiem. dopiero na etapie projektowania biznesu jestem xd no szef jakoś tam zarabia. tyle że on kupuje po kilkanaście palet tygodniowo. zobaczymy co z tego wyjdzie xd bardziej w ramach ciekawostki kupuje