Wpis z mikrobloga

@Senuyo: o ile nie przekroczy jakiejś tam kwoty może prowadzić działalność nierejestrowaną, ale podatki zapłacić trzeba tak czy tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
z Amazon i innych za 2.4k. Siostrzeniec tam pracuje i może ją kupić bez żadnej prowizji.

Zamierzam to sprzedawać detaliczni


@Itslilianka: tylko pamietaj ze musiszs byc w posiadaniu tego przynajmniej 6 mies. zebyt moc to spreazdac bez podaktu, a jesli robisz to w sposob zorganizowany to nie da rady b ez podatku i dzialalnosci
  • Odpowiedz
@Itslilianka: Z tego co mi wiadomo to ty musisz udowodnić Urzędowi Skarbowemu, że masz to przynajmniej 6 miesięcy a nie oni ci, że masz poniżej 6 miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Itslilianka: zarejestruj dzialalnosc, zrobisz to w 1 dzien przez neta. Kup to na fakture na dzialalnosc i sprzedaj jak czlowiek. Zapłać podatki i zamknij dzialalnosc abu zawieś. Tylko, że preferencyjny zus wtedy stracisz chyba i nfz bedziesz musial dwurkotnie zaplacic...
ale tez byly jakies tam przepisy ze jak maly przychod czy zarobek to nie trza zusu nie wiem. Nakomplikowali wszystko pisowcy.
  • Odpowiedz
@Itslilianka:
Powodzenia, mam nadzieję, że trafisz na karton zwrotów Xboxa, ewentualnie jakieś AGD.
Najgorzej to trafić na "badziew gsm", jakieś futerały szkła, kabelki - wszystko do starych modelów, nie warte nawet czasu, żeby wystawiać.
Płyty z filami też lipa.
  • Odpowiedz