Wpis z mikrobloga

Czasami znajduję jakieś polskie profile na #pinterest. Każdy to w sumie mały ewenement bo Pinterest to pewna nisza w naszym kraju więc każdemu poświęcam trochę uwagi. Zazwyczaj to jakieś julki na 90% i u większości z nich widzę co najmniej jedną tablicę pełną zdjęć jakichś luksusowych towarów. Minimalistyczne wystroje wnętrz, kuchnie na których leżą zdrowe produkty i paznokcie to tam już #!$%@?, idzie przymknąć oko na to, że te 3 się powtarzają ale ciuchów nie pojmę. Za każdym razem to muszą być jakieś produkty o których wiem, żę są w #!$%@?ę drogie. Kratka vintage check, złote i srebrne sprzączki Chanela, drogie wino w kieliszkach o niestandardowym kształcie, fury jak z teledysków, torebki podpisane imieniem i nazwiskiem Krystiana Diora. Niektórych tych dodatków się nawet nie da normalnie kupić. Zakupy w takim Chanelu chociażby odbywają sie tylko i wyłącznie na miejscu w salonie, który ma dla ozdoby płyty marmurowe na ścianach i gdzie ekspedientka zna więcej języków komunikatywnie niż ja kiedykolwiek nawet rozważyłem się nauczyć xD naprawdę #rozowepaski potrafią być takie basicowe? Bezwzględnie wszystko co jest w #!$%@? drogie, ekstrawaganckie i niespotykane jest godne pożądania. Mój Pinterest to głównie memy, obrazki reakcyjne do postów, które wstawiam na digout.com i pomysły na remont pomieszczenia w którym piwniczę. Mówiąc o cytatach motywacyjnych u różowych to zdarzają się takie zwykłe jak allergic to stupid people i są też bardziej materialistyczne motivated by fear of being average albo rich bitch energy. Myślałem, że kultura #!$%@? jest charakterystyczna tylko dla niebieskich, którzy się naoglądali za dużo filmów w stylu wilka z wall street. Myślicie że to takie #hustleculture w wykonaniu różowych?

#przegryw #przemysleniazdupy #praca #przegryw #pracbaza #korpo #kariera #korposwiat
Pandillero - Czasami znajduję jakieś polskie profile na #pinterest. Każdy to w sumie ...

źródło: pinterest

Pobierz
  • 7
@siedze_w_samych_gaciach: Nie wiem czy to do końca adekwatne porównanie. Czaję tę rywalizację w noszeniu bardziej funkcjonalnego scyzoryka z mocniejszej stali ale taki scyzoryk to tylko narzędzie i z nim nie przychodzi status społeczny. Z drogimi torebkami już tak.
@Pandillero: to, że one pragną takiego ekskluzywnego życia to nie znaczy, że mają ochotę na to pracować. Z resztą bez oszukiwania się - takich pieniędzy się nie dorabiasz robiąc nadgodziny u janusza, albo będąc proactive w korpo, więc te wOrK hArD jest o kant dupy roztłuc.

A przechodząc do tematu kultury #!$%@? to gen-z ma to totalnie w dupie, millenialsi którzy posłuchali się boomerów są #!$%@? psychicznie i fizycznie pod względem
@Pandillero: omg, ale ty mylisz pojęcia. Wszystko co wypisałeś to nie jest żaden kult #!$%@? tylko ostatni krzyk rozpaczy inceli.

Tate to nikt inny jak zwykły scammer i przestępca biorący grupę przegrywów pod włos w najbardziej prymitywny sposób w tj. wmawiając im, że męskość w konserwatywnym ujęciu jest dzisiaj komukolwiek potrzebna i, że tak osiągną sukces, wyjdą z przegrywu, jednocześnie podsycając nienawiść do kobiet.

#!$%@? na siłowni to też nic innego