Wpis z mikrobloga

Kurcze, ale się zrobił chlew na tagu #ufo, już nawet nie można porozmawiać ani pospekulować, bo zaraz przyjdzie jakiś cham i Cię zwyzywa od głupków i szurów, prześmiewczo ironizując twoje wypowiedzi. Niesamowite, w jakiej bance żyją ci ludzie, najlepsze są te argumenty, że kosmiczna technologia ociera się o magie, wiec jak ty głupi wykopku chciałbyś to stracić kamieniem, masz 70iq? No tak, bo są tylko takie cywilizacje, które są od nas bardziej zaawansowane o lata świetlne i absolutnie bron boże, nie ma innych ani takich co dopiero raczkują, a ich technologia pozwala dopiero na rozsyłanie sond po wszechświecie w celach badawczych. Dokładnie tak, jak my wysyłamy teleskopy czy łaziki na marsa, tylko wiadomo całkiem inna skala, oczywiście nie mówię, że tak jest, ale tak wyglądają normalne spekulacje i dyskusje na cywilizowanych forach. Co do tych bardziej zaawansowanych obiektów, to amerykańskie samoloty nie są się nawet w stanie zbliżyć, a manewry tych obiektów są analizowane przez znanych fizyków na całym świecie, ale ostatnio nawet taki fizyk został wyśmiany w komentarzu na tagu, że co on analizuje, śmiechu warte. Ostatecznie i tak będzie, ze niezidentyfikowany obiekt latający to jakaś nowa zabawka chin/rosji. Osobiście, sam tego tez nie wykluczam i jest to mimo wszystko najbardziej prawdopodobne, ponieważ obiekt nie przejawiał "magicznych zdolnosci" ale elita internetu sobie przyklaśnie i obśmieje innych głupich wykopków z tagu, ze znowu miała racje. Problem jest tez taki, ze tych "magicznych" jest coraz więcej, a banka w końcu pęknie.

No i polecam fajny materiał.

#ufo #swiat #kosmos #uap #usa #kanada
Heekate - Kurcze, ale się zrobił chlew na tagu #ufo, już nawet nie można porozmawiać ...
  • 24
@Heekate: No niestety, też zauważyłem, że na takie tematy ludzie reagują alergicznie. Tak jakby się bali, że ktoś wyzwie ich od świrów, a tego by nie znieśli. No bo wiadomo to wariacki temat.
Mam znajomych z którymi mogę pogadać na wiele tematów, ale jak tylko zacznę dywagować na temat takich obiektów czy hipotetycznie na temat obcych gatunków to od razu jakieś suche żarciki. Muszę mocno cisnąć, żeby temat zrobił się poważniejszy.
@Kiubi Po prostu ten temat jest absolutnie głupi. Zacznij od podstaw, po ki #!$%@? miałyby latać tutaj drony, jeżeli chcą pozostać w ukryciu to coś słabo im idzie xD Tyle samo osiągnęliby na orbicie z odpowiednim teleskopem. Czemu maja służyć te latające w koło Macieju drony? Raz czy dwa można wytłumaczyć ale nieprzerwanie od 50 czy 100lat? U samej podstawy jest to nielogiczne
Po prostu ten temat jest absolutnie głupi.


@wonziu1: Osobiście uważam, że f1 jest nudne i "głupie", dlatego tez, nie biorę udziału w dyskusjach na tagu f1 i nie próbuje przekonać ludzi, ze f1 jest głupie, bo rozumiem, ze kogoś może to interesować i nie przyszło by mi do głowy aby zaniżać IQ kogokolwiek przez pryzmat rozmowy o bolidach f1 czy nowych oponach.

Zacznij od podstaw


@wonziu1: To ty zacznij, bo
@Heekate: Dokładnie, od razu przypomina się "argument" z waleniami, że nie mogą być inteligentnymi zwierzętami skoro czasem masowo wpływają na płycizny, przecież to takie głupie ;). Ludzie myślą że postęp technologiczny idzie do przodu w każdej dziedzinie po równo, wbija się level jak w grze, już nie mówiąc o usterkach
@Heekate: przeraza mnie, ze ludzie tak malo wiedza na ten temat. A temat jest bardzo na serio i bardzo złożony. To, ze temat jest tak odklejony, to jest część tego fenomenu - ludzie próbują antropomorfizować coś czego nie rozumieją. Efekt Kruggera Dunninga w całej krasie z tych ignoranckich i wyniosłych komentarzy. Nie przejmowałbym się, tylko blokował.