Wpis z mikrobloga

@sorek: kurła kusi wrócić do e46 330i założyć kompresor (gotowy kit z używanym kompresorem oraz intercoolerem 9k) i pobawić się w MS43 i oczywiście założyć nadpaliwo
@sorek: czyli do E46 2.8 na ms42 wystarczy że kupię kabel z ftdi i nie muszę się bawić z jakimiś bootpinami itd. tylko podłączam i działa?
@Slazer: Zależy co chcesz zrobić. Do odczytu i zapisu "programu" sterownika nie musisz wyciągać z samochodu, a do zmiany vinu czy połączenia z innym ews musisz rozebrać sterownik i podać masę na konkretny pin.
Można robić te bardziej skomplikowane operacje bez każdorazowego rozbierania sterownika i podłączania się bezpośrednio do niego ale nie jestem na 100% pewien co do mojej wiedzy, więc ci tego nie opiszę. Musisz poczytać po forach.
Tu masz
Dzięki panowie, w takim razie kupuję kabel (i tak miałem kupić do inpy) i się bawię.
Zmieniał ktoś z was może mapę vanosów? Widziałem na Wiki że fajnie oddławia m52tu na górze obrotów.

Btw. Sorek jesteś jedną z niewielu osób przez które jeszcze wchodzę na wykop ????