Wpis z mikrobloga

Wgl. teraz dopiero widać jak bardzo na wykopie spadł ruch przez te cyrki z nowym, niedopracowanym interfejsem. Znalazłem do teraz może 2 wzmianki o tym, że ruskie naruszyły przestrzeńļ powietrzną Rumuni i Mołdawii tak to cisza, a internet huczy. Kiedyś już by było pełno gorących z płomieniem. Co wyście #!$%@? z tym wykopem to ja nie wiem...

#moderacja #moderacjacontent #wykop #ukraina #wojna #nato #wykop20 #wykop20togowno
  • 43
@Lukardio: myślę, że może nie szedlbyn aż tak daleko.
Po prostu myśleli, że wiedzą lepiej. Chcieli zaoszczędzić i dlatego zrezygnowali z utrzymywania nowej wersji i starej jednocześnie (aby stopniowo poprawiać nową i odchodzić od starej aż do całkowitego zastąpienia). Woleli od razu przeskoczyc na nowość bez nawet otwartej bety.
Serio nie rozumiem, z jakiego powodu wprowadzając nowy interfejs


@surlin: Bo pewnie i baza danych się zmieniła, a nie tylko layout. No i jest niekompatybilna wstecz. Zrobili jej migrację, no i tyle. Co z resztą pasuje do tego, że sporą część postów z ostatnich 2 miesięcy przed migracją #!$%@?ło do śmietnika.
nie wiem czy celowe czy nie ale wygląda jakby to była celowa akcja na rozmycie ruchu w portalu gdzie dominowały treści antypisowskie


@Lukardio: no na pewno. Naturalnie każdy chce czytać polityczne schizoprzepychanki piwniczaków i tylko sabotażysta biaukov byłby w stanie odciągnąć ludzi od tego pasjonującego zajęcia. Zrobiliście portal o orlenie, ludziom się znudziło czytanie tych samych pierdów codziennie od miesięcy, i przy pierwszej dobrej okazji się z wypoku ewakuowali.
@Lukardio: widać dofinansowanie od Dona wystarczyło #pdk jeszcze niedawno wykop płonął polityka i ruchem userów. Dzisiaj uruchamia się kilka do kilkunastu sekund, nie działają powiadomienia we wpisach (wołanie kieruje na stronę główną, nie do wpisów gdzie Ciebie oznaczono), co dyskwalifikuje jakąkolwiek możliwość dyskusji...

Jakieś realne alternatywy poza Redditem?
@SteelChuckNorris: jest tak chaotycznie, że przez lata byłem tu codziennie, teraz, jestem pierwszy raz od tygodnia, zobaczyłem głowna, pierwsza wykopaliska i zaraz zamykam. Nawet dyskutować przez te nowe sortowanie i zwijanie nie ma sensu