Wpis z mikrobloga

@robert5502: nie przejdzie jej. Zachodnie społecznościówki, portale i lament tamtejszych facetów oraz kobiet (które wolą skonać samotnie niż związać się z avarage joe) to potwierdzają. Hipergamia jest nieubłagana, bezwzględna i nienegocjowalna. To podstawa strategii reprodukcyjnej kobiety do aż takiego stopnia, że nawet gdy zwiąże się z lepszym albo odpowiednim partnerem to i tak jest w stanie ,,szukać dalej" na boku.
@Pozytywny_gosc: dlatego, że ten pierwszy lepszy redpillowiec może być dla niej dobrym partnerem. To, że hipergamia jest naturalna i naturalne jest to iż baby chcą top 10-5% facetów, nie oznacza, że jest ona całkowicie dobra i nie przyczynia się do zła. Moim zdaniem tak jak w naturze jest że wszystkim tak też z hipergamią - jest ona dobra w ograniczonym stopniu bo prowadzi do ewolucji gatunku. Ale jest zła w zbyt
@pieczony_szczur_z_ogniska: też widzę takie pary ale wiem z czego to wynika. Ci faceci to są ,,normicy", którzy mieli odpowiednią grupę towarzyską dzięki której poznali swoje dziewczyny. Taka grupa daje im boosta do ,,statusu społecznego" w oczach kobiety i działa na jej hipergamię. To idzie w ten sposób, że facet który ma kolegów którzy go szanują jest w oczach kobiety więcej wart niż lekko bardziej atrakcyjny facet od niego ale za to
@Ksut_Melodi: Podsumujmy dlaczego tak sie dziej. Oto te na ktore wpadlem + to co napisales wczesniej:
- Typ ma hajs
- Laska ma dziecko z poprzedniego zwiazku
- Sa ze soba juz dlugo i albo typ zdziadzial albo laska wyladniala
- Typ sie wstrzelil w okno czasowe gdy laska byla wolna i zwiazala sie z nim nie szukajac dluzej kogos innego
- Laska jest pierdoInieta i nikt normalny z jej ligi
typ ma kolegów co daje mu boosta do wartości jako mężczyzna w oczach kobiety.


@Ksut_Melodi: Ja 1.5 roku temu przestalem pic definitywnie. Jakp ze zyjemy w PL to oznacza to zewanie kontaktu z 90% kumpli. To co? Mam sie czuc gorzej z tego powodu? Ja wlasnie jestem lepszy niz bylem bo nie pije i nie zadaje sie juz z kolegami pijakami. I to mi daje boosta wsrod kobiet wlasnie bardziej niz
@pieczony_szczur_z_ogniska: takiego boosta w rzeczywistości może dawać Ci pewność siebie oparta na fałszywym przekonaniu, że dzięki rzuceniu picia jesteś atrakcyjniejszy i bardziej taki jakiego chcą kobiety. W rzeczywistości Twoja atrakcyjność w ogóle nie zmalała i w ogóle nie wzrosła, jest na takim samym poziomie przez to co zrobiłeś. Prawda jest taka, że kobiet nie obchodzi to czy facet lubi sobie wypić czy nie. Obchodzi je tylko to jak sobie radzisz z
takiego boosta w rzeczywistości może dawać Ci pewność siebie oparta na fałszywym przekonaniu, że dzięki rzuceniu picia jesteś atrakcyjniejszy i bardziej taki jakiego chcą kobiety.


@Ksut_Melodi: No bo opuchnieta od alkoholu, blada, zapryszczona twarz pijaka oraz bebzun od browarow wcale nie odpycha lasek nie? Ja przerabialem i to i to i odkad nie pije wszystko i co opisalem mi zeszlo zainteresowanie kobiet wzroslo. I to znacznie.

Ja swoja atrakcyjnosc opieram na