Wpis z mikrobloga

Opis tego znaleziska to informacja nieprawdziwa. Brzmi on:

policja aresztowała go za stwierdzenie, że istnieją tylko dwie płcie.


Tymczasem w artykule ze znaleziska napisano:

On Monday, Alexander returned to class and was promptly met by the vice-#!$%@?, arrested by two local police officers and charged with trespassing.


Nie został aresztowany za mówienie o liczbie płci, tylko za wejście na teren szkoły bez pozwolenia (był zawieszony od listopada, może wykreślili go już z listy uczniów).

Josh Alexander was suspended last November over comments made about gender in class and told he couldn’t return to class until he recanted.


Link do znaleziska: https://wykop.pl/link/7012021/uczen-z-kanady-powiedzial-ze-plci-sa-dwie-zostal-zawieszony-i-aresztowany

#manipulacja #bekazprawakow #lgbt #neuropa
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@R187: Ta, czekaj na rozpatrzenie, przecież teraz mają na głowie wykop20
Łap moje zgłoszenie:
@a__s jakim cudem spartoliliście tak portal, że nawet nie wiadomo co napisałem w zgłoszeniu
ksab - @R187: Ta, czekaj na rozpatrzenie, przecież teraz mają na głowie wykop20
Łap m...

źródło: 7012021

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 69
@R187 to było oczywiste bez czytania, że to fejk - z tego typu znalezisk, na których psychoprawaki budują swój światopoglad xDD, 99 procent to fejki i manipulacje XD
  • Odpowiedz
@R187: Powiedziałbym że to raczej skrót myślowy niż informacja nieprawdziwa. Przeczytałem artykuł i rzeczywiście został zatrzymany za złamanie zakazu wchodzenia na teren, ale został on nałożony za to że chciał zamanifestować swój przeciw wobec polityki szkoły dla osób transpłciowych. Jak dla opis był do korekty, natomiast wywalenia całego znaleziska, to w mojej opinii błąd.
  • Odpowiedz
@R187: popatrz no, miałem to znalezisko otwarte na karcie w tle i chciałem sobie później zajrzeć, ale nieopatrznie odświezyłem i zniknęło, moderator usunął. ¯\(ツ)/¯

Powiedziałbym że twój zarzut jest raczej dyskusyjny.

Po pierwsze policja aresztowała go za stwierdzenie, że istnieją tylko dwie płcie. - to jest cytat z opisu? Nie jestem w stanie tego zobaczyć, bo już nie istnieje, ale jeśli parafrazujesz i brzmiało to choć odrobinę inaczej, na przykład "policja aresztowała go w związku ze stwierdzeniem..." to by było wprost prawdziwe - bo tak właśnie było
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
Po pierwsze policja aresztowała go za stwierdzenie, że istnieją tylko dwie płcie. - to jest cytat z opisu? Nie jestem w stanie tego zobaczyć, bo już nie istnieje, ale jeśli parafrazujesz i brzmiało to choć odrobinę inaczej, na przykład "policja aresztowała go w związku ze stwierdzeniem..." to by było wprost prawdziwe - bo tak właśnie było stało.


@KEjAf: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:https://wykop.pl/link/7012021/uczen-z-kanady-powiedzial-ze-plci-sa-dwie-zostal-zawieszony-i-aresztowany
R187 - > Po pierwsze policja aresztowała go za stwierdzenie, że istnieją tylko dwie p...

źródło: eJCHQ5t

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@KEjAf: Poza tym opis twierdzi, że on powiedział, że są tylko dwie płcie podczas klasowej dyskusji i za to został zawieszony, a prawda jest taka, że on apelował do dyrektora szkoły aby zakazać trans uczniom korzystania z łazienek płci z którą się identyfikują a jak on się nie zgodzi to zorganizował protest na ulicy pod szkołą gdzie takie coś nazwał "perverted agenda":

The protest/student walkout was organized by Josh Alexander, a Grade 11 student who recently transferred to the Catholic high school in September, and his message was simple and direct.

“The idea for the protest started about two weeks ago when the #!$%@? refused to take any action in regard to allowing males to use the girl’s washroom,” he said. “Males do not belong in female washrooms is our message. So, I put a post out on social media and it all led up to today.”

“It is time to expose the perverted agenda in our educated system,” his post stated. “Males do not belong in female washrooms. Protect the girls from this evil narrative. Stop depriving our students of a healthy and natural environment. ‘God made them male and female: Mark
R187 - @KEjAf: Poza tym opis twierdzi, że on powiedział, że są tylko dwie płcie podcz...

źródło: 1_6169283

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
ok, z tych dwu bardziej istotne jest "po drugie"


@KEjAf: Z innego, bardziej obszernego artykułu o sprawie:

When he entered the workshop, the teacher told him to leave the room and report to the
  • Odpowiedz
Jak widzisz w odróżnieniu od Twojego przykładu nie jest ono wymierzona w jakąś konkretną grupę społeczną.


@R187: XD

Czepiasz się słówek, które nie mają żadnego
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@KEjAf: Przecież już obecnie są takie ogólne prawa w Polsce nawet, to kogo dotkną to kwestia interpelacji policji czy sądu, np:

Art. 140. [Nieobyczajny wybryk]

Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany


Proszę bardzo, areszt przewidziany za coś co nie ma konkretnej definicji w przepisie. Czy sędzia katolik czy policjant katolik mógłby uznać, że dwóch całujących się gejów w
  • Odpowiedz