Wpis z mikrobloga

Ile teraz sądy zasądzają na alimenty? 500zł to pewnie takie minimum. Mrzonki o podwójnej średniej krajowej można włożyć między bajki. Socialblade wskazuje, że maksymalne zarobki tego kanału to 2,9k$, a jak wiadomo te kwoty zwykle są znacznie zawyżone. Gapa może mieć z 1500$ z youtuba? Co sądzicie? 500 dolków gołębnik (plus rachunki), alimenty i raczej z tego dużo nie zostaje, a trzeba jeszcze coś jeść (a Gapa robi w sumie na 3 osoby xD - męczennik). Nie zdziwiłoby mnie, gdyby z tych 30k złotych ze zrzutki cały czas coś miał.
#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
mexicofan - Ile teraz sądy zasądzają na alimenty? 500zł to pewnie takie minimum. Mrzo...

źródło: temp_file.png5425821328552255768

Pobierz
  • 19
@Towarzysz_Sobaka wiesz, nie wiadomo nawet gdzie Twarogowa rodziła. U Pana dr Wątroby to nikt nikogo nie pyta o jakieś dane ( ͡º ͜ʖ͡º). A Gapcio będzie miał z tym problemy, bo w razie jakiegokolwiek wyjazdu do Polski i nie tylko ten dureń nie będzie widniał jako prawny opiekun. Dla Dżunku to obcy pan xD I może klapkers dobrze o tym wiedział, żeby mieć furtkę do uchylania się
@mexicofan: w sumie gadanie, że teście widzą w nim nieroba, bezrobotnego lenia i biedaka nie ma sensu. Zarabiając 1 tys lub nawet 500 dolarów/ miesiąc jest białym bogaczem jak na warunki kambodzanskie i dlatego „żonka” się go trzyma, pomagając mu w kontencie, nie mając parcia na prace.
To projekt całej rodzinki. To nie kanał gapy, to kanał rodzinny. Nie można jej nazywać utrzymanką, jak tutaj się pisze.
Ma zapierdzielać cały dzień
@Cambappe dostał 30k zlotych na prowadzenie własnego shophouse'u. Co ciekawe to Gapcio wydał chyba tylko kasę na wynajem, bo cały sprzęt w sprzedaży należał do Prezesa (i też on za ten sprzęt płacił). No może klapkers kupił jeszcze jakąś lodówkę. używaną. Oczywiście biznes się nie udał, bo Gapa #!$%@?ł nawet z jednym słoikiem przez całe miasto żeby sprzedać coś za 5 dolków. To świadczy tylko o jakości tego biznesu. Ale nikt mi
@Miskagnoju masz dużo racji, ale zauważ że rodzice Tarong jak na kmerskie warunki wydają się zamożni. Mają tego Lexusa (a tam auta są ultra drogie, pewnie trzeba liczyć ceny samochodów x2), prowadzą knajpę, ojciec ma biznes z nagłośnieniem na imprezy. Przy nich klapkers wypada dosyć blado. Musieli też dbać o edukację Twaroga, bo jakoś tam po angielsku mówi.

edit. skąd masz info że Prezes coś wziął? Ja zliczam inwestycje Gapy i na
@mexicofan: to czepianie na sile. Dobrze zarabia jak na Kambodżę, nie siedzą w pracy 10 godzin dziennie 6 dni w tygodniu, a dżunku może spokojnie spędzać całe dnie z rodziną. Jeśli teściowie chcieli by trafiła na prawdziwego bogacza, to mogli go poszukać robiąc kasting. Dalej mogą to zrobić. To zupełnie inne warunki niż nasze. Tam nie ma emerytury. Tutaj jest, dlatego staramy się nie mieć luk w życiorysie i ciagle zapieprzamy.
@mexicofan: Na moje to ma około 1000$ z yt plus coś tam z patronite i czasem jakaś Grażyna na konto wpłaci. Temat zarobków na yt to temat tabu ale opieram to na jego gniotach i to co pokazuje.
Co do oszczędności wątpię żeby miał cokolwiek jak dla mnie, z tamtej zbiórki też na pewno nie.
@Miskagnoju Jak dla mnie to nawet niech ma te 1000$ z hakiem miesięcznie. To dużo na
@dizel81: sam sobie odpowiadasz że przy zarobkach 300 dolarów to jest dużo jak na tamte warunki.
Rozumiem że gdyby gapa zarabiał 10 tys dolarów na yt do nadal byłby nierobem czy nie? każdy youtuber jest nierobem czy w zależności od zarobków?
Skoro łysy mając podobne wyświetlenia ma ponad 1.5 tys miesięcznie, to jak gapa wg ciebie może mieć mniej niż 1 tys?
@Miskagnoju żeby była jasność. Dla mnie w zarabianiu na yt czy dzięki donejtom nie ma nic złego. Zdecydownanie nie podzielam zdania niektórych z tagu, że to żebranie. Jeśli ktoś tak zarabia to super, wpłaca kto chce i robi to ze swojego portfela. Ja w gruncie rzeczy mam w dupie ile on zarabia, liczę to z ciekawości jak to mu się wszystko opłaca. Sam myślałem i nadal myślę nad zmianą miejsca do życia
@mexicofan: W cywilizowanych krajach wystarczy zabrać dziecko na płac zabaw, spotkać ze znajomymi by spędziło czas z dziećmi. Nie wiem czemu dzunku tego nie robi.
Nie wiem, dlaczego nie chodzi do przedszkola i jakie przekonania ma jej mama. Widocznie taki jest ich wybór () nie mogę za bardzo się wypowiedzieć na ten temat bo nie mam pojęcia
@Miskagnoju ale to nie o to chodzi, bo jednak są jutuberzy i jutuberzy, takie łażenie w kółko i kłamanie to jest nieróbstwo bo żadnej wartości te gnioty nie mają.
A nawet jak mają dla kogoś to niech mu będzie, ale skoro to jest praca to niech założy działalność i płaci uczciwie podatki jak inni pracujący.
A co do Prezesa to on tam coś pokazywał niby ale on też nigdy słowa prawdy nie
@dizel81: YouTube to kreowanie rzeczywistości… niestety tak to wygląda. Jeśli ktoś robi vlogi o swoim życiu mnóstwo wciska kitów. Każdy youtuber działa tak, jakby kierował materiał do klienta. Gdzie najmniej faktów, a najwiecej osobistych wynurzeń tam najwiecej kłamstw.
Gapa słabiej tworzy serial, miota się w swojej narracji dlatego wygląda groteskowo.
Skoro nie płacą podatków, to można zgłosić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prezes pokazywał ile zarabia i nie
@mexicofan: z nimi jest taki problem, że ich vlogi to są bardziej relacje/spowiedź. Natomiast tutaj niektórzy ludzie słuszniej albo mniej, mają wizje że to powinny być typowe vlogi podróżnicze bo oni przecież mieszkają w takim turystycznym miejscu. Prezes jeszcze kiedyś miał taką formułe, że pokazywał co robi na wycieczkach w Chinach i troche po Azji, ale teraz jest to samo co u Gapy. A Gapa od początku po prostu relacjonował swoje