Wpis z mikrobloga

173 023,60 - 14,01 = 173 009,59

No dzisiaj to #krakow dał czadu ze #smog - cóż, gdy temperatura spada do - 12°C, ludzie tracą opory przed paleniem w piecach ¯_(ツ)_/¯

Ja sam też dałbym czadu - kot mnie obudził, widzę że jest 4:42 więc się zbieram, szukam ubrania a tu żona pyta co ja robię poza łóżkiem kwadrans przed 4 rano xD Przetarłem oczy i kurka rzeczywiście - wskoczyłem sobie do łóżka jeszcze na trzy kwadranse i zacząłem się zbierać jakoś 20 minut przed 5.

Na zewnątrz, jak już pisałem, 12 stopni pod kreską i masakryczny smog. Nadal na tyle blisko zera, że założyłem krótki rękawek ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i tak sobie wystartowałem o 4:57 - mogłem się bardziej postarać, ale w sumie tak było w sam raz.

Tym razem chciałem ciut dalej pobiec, więc trochę przyspieszyłem - koniec końców średnie tempo wyszło 5:14, tak w sam raz na lekkie zmęczenie. Maska specjalnie nie przeszkadzała, kilometry spokojnie mijały - parę minut po 6 wpadłem do piekarni, więc wymierzone idealnie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Od jutra (w sumie od dzisiaj) mocne ocieplenie - oby się utrzymało!

Miłego dnia!

#sztafeta #enronczlapie #bieganie #biegajzwykopem #ruszkrakow
Pobierz enron - 173 023,60 - 14,01 = 173 009,59

No dzisiaj to #krakow dał czadu ze #smog - c...
źródło: IMG_1642
  • 20
@enron biegasz głównie na czczo czy jesz coś przed bieganiem?


@itolek100: #tylkonaczczo - przy moich porach biegania byłbym jak słynny pan z dojazdem do domu, musiałbym śniadanie jeść na kolację xD
No dobra, jak ostatnio w Gdyni sobie robiłem te przebiegi po 30+ km to na wszelki wypadek zjadałem kostkę czekolady zaraz po pobudce żeby coś tam energii doszło.
@enron: Tarchomin, osiedle bloków z wielkiej plyty. Obok jest choćby szkoda podstawowa. Nie wiem skąd ten dym. Możliwe, że przylatuje z drugiej strony Wisly, bo tam jest masa domków.
@jagodowy_krol: jestem dowodem na to, że się da ( ͡ ͜ʖ ͡) Stawia zaskakująco małe opory oddychania i tak naprawdę jedyny dyskomfort to brak możliwości splunięcia czy wysmarkania się bez jakichś karkołomnych wygibasów. Wszelkie "maski sportowe" przy niej to uczucie jakby ktoś próbował Ciebie udusić niepraną od miesiąca onucą. I są mniej więcej równie bezpieczne ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie wiem skąd ten dym. Możliwe, że przylatuje z drugiej strony Wisly, bo tam jest masa domków.


@ameneos: ewidentnie. W Krakowie i tak teraz jest nieźle, większość pieców naprawdę zniknęła na zawsze i zdecydowana większość syfu napływa z zewnątrz. Dlatego teraz jest tak zabawnie, że o ile 5 lat temu największy syf w powietrzu był w centrum - to teraz jest na obrzeżach.
@enron: widzę, że ktoś zgłosił przez aplikację 19115, to też wysłałem. Ostatnio jak zgłosiłem i podałem konkretny dom, to tam nic nie ustalili, ale napisałem, że tak może być i żeby sami ustalili sprawcę lub sprawców choćby dronem, to i tak sprawę zamknęli po kontroli domu. Banda kretynow.
@enron: przy jakiej jakości zakładasz?


@pestis: no tak przy CAQI rzędu 60 już się zastanawiam, przy 65 zakładam. A czasami nie trzeba nawet tyle, wystarczy że czuć jak powietrze śmierdzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
uczucie jakby ktoś próbował Ciebie udusić niepraną od miesiąca onuc


@enron: właśnie miałem jakąś kiedyś i bym tak to opisał, ale świetnie się spisywała na -5 i niżej, fajnie ogrzewała i tylko taką funkcję dla mnie spełniała. Stąd też było moje pytanie. thx
@enron: właśnie miałem jakąś kiedyś i bym tak to opisał, ale świetnie się spisywała na -5 i niżej, fajnie ogrzewała i tylko taką funkcję dla mnie spełniała. Stąd też było moje pytanie. thx


@jagodowy_krol: dodajmy do tego, że te neoprenowe maseczki "biegowe" nie dość że próbują udusić, to są dość niebezpieczne dla zdrowia o czym się przekonałem na własnej skórze