Wpis z mikrobloga

Nareszcie.. Po dotarciu do mojego punktu obserwacyjnego, cierpliwie czekałem. Był jasny błysk po czym pojawiło się to. Całkiem niedaleko, duża biała kula, po prostu się pojawiła. Potem zaczęła się szybko unosić i zmieniła kolor na zielony. Odleciała za wzgórza leśne i więcej jej nie widziałem. Wszystko to w całkowitej, grobowej ciszy, jaka panuje w lesie. Widząc to, miałem silne poczucie, że nie powinno mnie tu być. Nigdy z tak bliska tego nie widziałem. Coś niezwykłego.
#przegryw #ufo
Pobierz Van-der-Ledre - Nareszcie.. Po dotarciu do mojego punktu obserwacyjnego, cierpliwie c...
źródło: Uff2
  • 45
mówi, to piorun kulisty. Sam go zaobserwowałem będąc dzieckiem, jak przeleciał tak nisko, że był może z metr nad moją głową. To syczenie i dźwięk jakby łamania/szelestu pamiętam do dziś. Gdyby nie obecność Mamy i Babci ze mną wtedy, to sam bym mógł uznać, że to mi się wydawało, tak nierealistyczne to było zdarzenie.


@iustus: jest na discovery odcinek, jak piorun kulisty wpada do środka kabiny pasażerskiej lecącego boeinga. Niezły rozp*#$*dol
@Van-der-Ledre: Ostatnio coś podobnego u mnie było, jasna świecąca kula, na początku myślałem, że to jakieś auto zaparkowało pod lasem ale zacząłem się przyglądać, jedno światło, więc motocykl ale w zimę około 23 godziny, w jakim celu? i tak patrzę i patrzę, może ktoś dobrą latarką czegoś szuka, tylko czemu świeci w jednym kierunku? nie wiem co to było, świeciło niecałe 10 minut i nagle zgasło.
@Shigan: @iustus To raczej nie był piorun kulisty. Niebo bezchmurne -5 stopni. Kula była wielkości dużego samochodu i po prostu pojawiła się nad drzewami. Nie dawała wyładowań ani dźwięku. Uniosła się, zmieniła na zieloną i poleciała w określonym kierunku. Osobiście uważam, że było to coś materialnego.
@Van-der-Ledre: Nie wykluczałbym zupełnie, że było to UFO.

Nie wiem, w jakich konkretnie warunkach pojawiają się pioruny kuliste, ale kilka dni temu o północy usłyszałem potężne uderzenie pioruna. Burza o tej porze roku? Było to dla mnie bardzo dziwne.

Na co Ty tak właściwie czekałeś w tym swoim punkcie obserwacyjnym? Na to, co właśnie sfotografowałeś?
@Shigan: Tak, w kilkunastu moich poprzednich wpisach pisałem o tym, że od 2 miesięcy w mojej okolicy zachodzą dziwne zjawiska. Huki od których trzęsą się okna, światła na niebie, niebieskie błyski itd. Ten las jest miejscem koncentrującym aktywność ufo. Latają nad nim, w nim. Wiedząc to się tam udałem i obrałem wzniesienie z którego był dobry widok.