Wpis z mikrobloga

@linuxuser: Sama robocizna czy z częściami już ? Jak z częściami to tanio, jeśli bez to w miarę ok choć mogłoby być taniej. 2 Dni temu oddawałem służbowego peugeota partnera z 2008r, i serwis olejowy z częściami + ogólny przegląd samochody wyszło niecałe 1000zl. u dobrego mechanika a nie w jakiejś szopie, roboczogodzina zaczyna się od 100zl
@linuxuser: Sam olej z filtrami to ze 190zł, zbiorniczek, pewnie z 50-70zł. No to wychodzi ze 250zł części... zostaje 240zł robocizna.. w którą wchodzi spuszczenie płynu, odpowietrzanie układu.. filtr paliwa też może być problematyczny jak to benzyna i pod spodem zardzewiałe jest wszystko. Wycieczk na węzyku LPG to się dokręca mocnej opaskę :d one się potrafią luzować.
Myślę że cena taka może być.. not great not terrible.
@linuxuser: W Wa-wie pół roku temu zapłaciłem 350 zł za 2 pierwsze punkty (olej mój) plus wymiana płynu hamulcowego, bo interwały się akurat nałożyły. Dziś nie zdziwiłbym się, gdyby to już było 400. Więc chyba nie zapłaciłeś dużo (szczególnie jeśli na fakturę), bo ostatni punkt mógł być wyceniany w roboczogodzinach - może zajęło to więcej niż byś zakładał.