Wpis z mikrobloga

34 520 + 46 = 34 566

Spokojne bimbanie w Z2 na zewnątrz. Miało być na płaskim, ale jak zobaczyłem jak pięknie słoneczko świeci na wjeździe na podjazd, to musiałem odrazu zboczyć z obranej trasy i wjechać na pagórki. No ale hamulce hydrauliczne mnie zaskoczyły, bo na zjeździe przy 50 km/h prawie zaliczyłem szlifa, bo zblokowało mi się tylne koło na żwirze. Na szczęście wyratowane.

Poza tym, w końcu miałem okazje potestować 105 di2 w suchych warunkach i jestem względnie zadowolony z tego jak ona chodzi. Wszystko fajnie płynnie, szybko, klamki wygodne.

Aha, jakby ktoś się zastanawiał nad tarczami z Ultegry SM-RT800S, to nie kupujcie ich. Na suchej drodze są okej, ale jak dostaną trochę wody czy piachu, to wstyd nimi jechać, dzwonią, piasek się ociera.

#rowerowyrownik #rower #szosa

Skrypt | Statystyki
veracholera - 34 520 + 46 = 34 566

Spokojne bimbanie w Z2 na zewnątrz. Miało być na ...

źródło: IMG_1277

Pobierz
  • 6
Aha, jakby ktoś się zastanawiał nad tarczami z Ultegry SM-RT800S, to nie kupujcie ich. Na suchej drodze są okej, ale jak dostaną trochę wody czy piachu, to wstyd nimi jechać, dzwonią, piasek się ociera.


@veracholera: A było mówione ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zdecydowanie, nie widzę żadnej użyteczności dla mnie w tym żeby zobaczyć na której koronce najczęściej jeździłem xD


Akurat ta kwestia jest fajna pod kątem zakupu