Wpis z mikrobloga

Trochę mnie drażni ze prezydent Ukrainy odwiedza USA, Wielka Brytanie oraz Francje a pomija nas. Rozumiem ze to sa wizyty "robocze" i on tam po prostu jedzie przekonywac/dostawac wiecej sprzetu ktorym moze wygrac wojne, a nie dla przyjemnosci, ale szkoda ze wracajac z USA nie wpadl do nas z taka wizyta w parlamencie. Byloby to po prostu symboliczne, ze po USA zawital do nas (bo to ze USA #1 to nikt niema watpliwosci). A tu wychodzi ze my jako kraj ktory jest topowym graczem dla nich (czy to w gestii sprzetu, przyjmowania uchodzcow czy oredownikow wsparcia - i rowniez jako jedni z pierwszych ktorzy tam pojechali) jest pominięty :(

#wojna #rosja #ukraina
  • 38
@Lujkonczacy: W parlamencie go nie było, zbil pione jedynie na lotnisku z Duda.

@niemampsa Chodzi o bezpieczenstwo? Przeciez on rusza do tych krajow z Polski, co to za totalna bzdura. Jakos to bezpieczenstwo nie powodowalo problemu zeby sie spotkac z Duda. Serio musisz te populistyczne belkoty anty-pis wszedzie wrzucac?

@ciezki_przypadek: Wiem, bo o tym pisze. Ale rowniez dlaczego mam takie odczucie chyba nie doczytales.
@ciezki_przypadek Ludzie ludźmi pokaż mi tylko czy sam Zelenski dziękuję? bo ja tylko widzę jak krzyczy więcej i więcej, w dodatku nie przyznał się do rakiety gdzie zginęli rolnicy chyba ze się coś zmieniło.
w dodatku nie przyznał się do rakiety gdzie zginęli rolnicy chyba ze się coś zmieniło.


@HxRT0301: Nic się nie zmieniło robotnicy zginęli. Dowody jasno wskazują, że to nie Ukraina jest winna ich śmierci.
Polska jest tylko miejscem przerzutowym broni i polityczną szczekaczką USA, nie ma żadnego znaczenia politycznego.


@konfalkon: Polska jest tylko miejscem przerzutowym broni i polityczną szczekaczką USA, nie ma żadnego znaczenia.