Wpis z mikrobloga

Trochę mnie drażni ze prezydent Ukrainy odwiedza USA, Wielka Brytanie oraz Francje a pomija nas. Rozumiem ze to sa wizyty "robocze" i on tam po prostu jedzie przekonywac/dostawac wiecej sprzetu ktorym moze wygrac wojne, a nie dla przyjemnosci, ale szkoda ze wracajac z USA nie wpadl do nas z taka wizyta w parlamencie. Byloby to po prostu symboliczne, ze po USA zawital do nas (bo to ze USA #1 to nikt niema watpliwosci). A tu wychodzi ze my jako kraj ktory jest topowym graczem dla nich (czy to w gestii sprzetu, przyjmowania uchodzcow czy oredownikow wsparcia - i rowniez jako jedni z pierwszych ktorzy tam pojechali) jest pominięty :(

#wojna #rosja #ukraina
  • 38
@niemampsa: Nie no, wieksze jajaca ze ktos wpadl na pomysl ze Prezydent Ukrainy nie odwiedza naszego parlamentu bo sie boi zginac od polskiej policji bo w KGP wystrzelil granatnik. Tu trzeba juz miec odklejke level top.
@RafDan: co ty se człowieku wymyślasz? Sugerujesz śmierć Prezydenta Ukrainy z rąk Policji? Może rzeczywiście coś o tych odklejkach wiesz.

Komendant Głowny Policji nie jest w stanie zagwarantować ochrony, bo wpierw jego trzeba ochronić przed nim samym.
co ty se człowieku wymyślasz? Sugerujesz, że Policja dokona zamachu na Prezydenta Ukrainy? Masz udar czy coś? Może rzeczywiście coś o tych odklejkach wiesz.


@niemampsa: Przeciez Ty to napisales xD Ze Zalensky sie boi przyjechac bo w KGP wybuchl granatnik xD

Rozumiem ze juz sie otrzasles, i wstyd Ci za ten belkot? xD
@niemampsa: No dokładnie tak jak napisałeś. Na moje stwierdzenie ze Prezydent Ukrainy odwiedza parlament w UK, US i zaraz Francji, Ty stwierdziles ze do nas nie przyjeżdża bo w KGP wybuch granatnik, a to ze spotkal sie z prezydentem na lotnisku, i uzywa naszego kraju jako miejsca do dalszego wylotu nie ma znaczenia xD

Wiec sugerujesz ze boi sie odwiedzic parlament bo w KGP wybuch granatnik xD

No chyba ze jestes
@RafDan: pokasowałeś to co napisałem, a teraz będziesz kontynuował swoje imputacje i ruchanie logiki.

Dałem przykład tego wybuchu i braku konsekwencji, jako przykład skrajnej niekompetencji oraz praktyk tuszowania przez najwyższych urzędników w Państwie Polskim odpowiadających za bezpieczeństwo. Nie stwierdziłem, że to konkretnie przez granatnik, tylko sugerowałem, że to ludzie nieinkompetentni i niezdolni do zapewnienia ochrony na której by można polegać.
Szkoda, że skasowałeś, bo ktoś ma inne zdanie ( ͡°
@niemampsa: Stary stwierdzam ze masz problemy, i nie mam zamiaru tracic na Twoj belkot czasu. Tak prezydent Ukrainy zostal w Kijowie gdzie mogly na niego spasc rakiety, pojechal do Chersonia, Charkowa i do Bahmutu gdzie moglo go spotkac wszystko, a boi sie przyjechac do Polskiego parlamentu bo w wyniku kompromitującego wypadku w KGP wybuchł granatnik xD

Tak, boi sie przyjechac do parlamentu - ale na lotnisko, lub spotkac sie z Duda
@RafDan: my dajemy pełne wsparcie, od nas nie musi się prosić. USA pojechał podziękować, nam dziękował wielokrotnie. Zresztą, #!$%@?. Nie pojechałbyś do wujka z Ameryki, który Ci dostarczył tyle broni, że mając potencjał 100x mniejszy bijesz kacapów?
@lskx: Napisałem przecież jasno, że do USA #1 się należało, a wracając lub będąc tak blisko że może w moment mógł i nasz parlament odwiedzić. Przecież "wirtualnie" dziękował każdemu, a wizyta to dwie różne sprawy.
@RafDan: On dobrze wie, że Polska nie jest podmiotem, a funkcją silniejszych ośrodków czyli tych które odwiedza. Polska nie ma tu nic do gadania i ma robić co mówią starsi i mądrzejsi. Jakiekolwiek próby stawania okoniem i dyktowania czegokolwiek skończą się zaoraniem tego rządu, który wisi na wielu hakach. Mogą ich wymienić ot tak na drugą ekipę, która aż o to prosi. Niestety tak tu już nam ułożono scenę. Dlatego Polska