Wpis z mikrobloga

#dogecoin udało mi się w końcu zrobić sync, na portfelu dogecoin wallet, aby zobaczyć co z dogecoin wykopanymi w 2013 i widzę, że 16.04.2021 (dzień, gdzie też podjąłem tę próbę) portfel został całkowicie wyczyszczony - jedna transakcja wychodząca. na 99% ja coś zrobiłem tego dnia, tylko pytanie co to mogło być. na pewno nie udało mi się zsynchronizować portfela do końca, więc pytanie czy jest możliwość wysłania krypto gdy portfel nie jest zsynchronizowany. Wiem, ze probowałem odpalić ten portfel też z jakichś doge lite albo multidoge, ktoś ma jakieś pomysły :D?
  • 4
a nie próbowałeś w tym czasie połączyć portfela z jakąś giełdą?

Powiem szczerze, nie znam się na tym, ale też mam pieseły na portfelu z 2013 i gdzieś chyba czytałem, że da się przetransferować swoje krypto bezpośrednio na giełdę bez potrzeby synchronizacji, ale nie próbowałem tego, bo bałem się podobnej sytuacji do Twojej ;)

Daj znać jak dojdziesz jak udało Ci się wytransferować krypto z portfela bez synchronizacji.

btw. jak długo i
@Skalpel123456: @Chajtek: po wyciągnięciu klucza prywatnego z portfela i wyrzuceniu go gdzieś indziej jest opcja na obracaniem piesełami bez synchro lokalnego. Są portfele które korzystają z baz online i nie zaśmiecają kompa. Tak swoje kiedyś wyciągnąłem bo mi się w ogóle nie synchronizowało
@Skalpel123456: łączę 500/500 z 15h, całkiem spoko już to działało w najnowszej wersji dogecore

@kwiateusz z tego co widzę, to nawet jeżeli ja sam przełam na jakiś portfel online - a chyba tak było, to widzę że ktoś już z tego portfela to zabrał (po roku, w 2022), jakiś pomysł jakie portfele online w 2021 były popularne? Tak czy inaczej, moim zdaniem nie na szans na odzyskanie. Nawet nie pamiętam jaka
@Chajtek: nie mam pojęcia, ale kiedyś widziałem że część giełd ogłaszała swoje konta i niektóre chainexplorery to pokazywały, może na innym sprawdź to dostaniesz jakiś hint