Wpis z mikrobloga

#codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry
8 lutego jest 39. dniem w kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostało 326 (w latach przestępnych 327) dni.

Środa, niby dobrze, ale jak się ma coś do zrobienia do końca tygodnia, to tak średnio bym powiedział (--)
Przynajmniej *herbatka dobra, pozostaje posłuchać Toto ()/

_*herbatka = wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)_

Dobreeego dnia

@micke: @Dziesion: @omi-omi: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @AllGoesWrong: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @Sikorka2017: @shitty_support: @wyindywidualizowany: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Pjotsze: @Leisik34: @przypomnij_haslo: @Mozolny_Szturm12: @userrrr: @Abrez:
slabehaslo - #codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry
8 lutego jest 39...
  • 11
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @Sikorka2017 @Wejszlo? @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @TomTailor100 @pepek614

Muszę w końcu zacząć się uczyć na egzamin. A tak średnio się czuje i w ogóle wszystko jest jakieś takie... Nie wiem.
Miłego
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @unizony_czlonek @slabehaslo @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614 @omi-omi @lrllrlrr @RudzielecZakapowy

no dzien dobry dla was koledzy ja do dom dom juz jade jeszcze wczoraj mialem ciezkie popoludnie w kolchozie ale dotrwalem no i dzisiaj nocka a wruce przed 17 do dom to tylko cos przespac i kolchoz ehhh ale przynajmniej dzisiej mam miejsce w