Wpis z mikrobloga

Stworzyłem dodatek do wykopu: Wykop X

❤ Wow, Wykop X pobrano już ponad 2000 razy ❤ > https://userstyles.world/style/8174/wykop-x
Bardzo wam wszystkim dziękuję :) obserwuj mój autorski tag: #wykopwnowymstylu

Aktualizacja - wersja 2.6.5

- Można dodać przycisk ???? profilu na belce mobilnej.

- W menu profilu (po kliknięciu obrazka profilowego) pojawia się informacja o liczbie nowych powiadomień:

- Poprawione działanie przycisku podsumowania powiadomień @ ✉ # wyświetlanego na telefonach.
Do tej pory przycisk przekierowywyał zawsze na /powiadomienia/moje
Teraz, jeśli nie będzie żadnych zawołań @ do komentarzy, a jedynie powiadomienia o obserwowanych #tagach
kliknięcie w przycisk przekieruje na stronę z nieprzeczytanymi powiadomieniami z tagów: https://wykop.pl/powiadomienia/tagi

- poprawki w działaniu przycisków przy kategoriach przenoszących od razu do wpisów Mikrobloga danej kategorii

Pełna lista zmian: http://changelog.wykopx.pl

Uwaga, do poprawnego działania zaktualizować należy również skrypt Wykop XS

#wykop #wykopchangelog #wykopefekt #tworczoscwlasna #programowanie #programista #javascript #wykopx
SebastianDosiadlgo - Stworzyłem dodatek do wykopu: Wykop X 

❤ Wow, Wykop X pobrano j...

źródło: zPe4rvI

Pobierz
  • 10
@SebastianDosiadlgo: Bardzo dziękuję za uwzględnienie mojej prośby o rozbudowę dolnej belki, ale widzę, że do pełni szczęścia brakuje mi na niej jeszcze jednego przycisku - wołań bezpośrednio do mnie. Wtedy mógłbym się całkowicie pozbyć górnej belki, bo powiadomienia z tagów są mi zbędne mając opcję "mój wykop" wyciągniętą.

Infinite scroll już działa czy dalej nad tym pracujesz?

I czy tak ma być, że skrypt liczący tagi sprawdza tylko do trzeciej litery
Tytanowy_Lucjan - @SebastianDosiadlgo: Bardzo dziękuję za uwzględnienie mojej prośby ...

źródło: Screenshot_2023-02-08-06-06-39-319-edit_com.kiwibrowser.browser

Pobierz
@Tytanowy_Lucjan: będę chciał dać możliwość upchania na dolną belkę wszystkich opcji jakie się da. ;)

Infinite scroll powinien działać we wpisach na Mirko przy dużej liczbie komentarzy powinna być jedną strona, zamiast kilku

czy tak ma być, że skrypt liczący tagi sprawdza tylko do trzeciej litery (screen)?


@xXdeepfriedXx wołam autora podpowiedzi, bo ja nawet nie wiem co zwraca API z wysxukiwania tagów.

No. jak wpisuję # wykopwnowymstylu to 9/10 przypadków nie
@SebastianDosiadlgo: Infinite scroll działa w przypadku wejścia na wpis na mirko bezpośrednio.
W przypadku pozostawienia opcji "Wyświetlaj dwa komentarze (domyślne)" zostaje przycisk pierwszego rozwijania "Pokaż komentarze" a następnie przy długich listach drugi "Pozostałe komentarze"

Ten drugi przenosi nas do strony 2 wpisu który już infinite nie obsłuży. Dałoby się to zachowanie zmienić na przeniesienie do wpisu?
@xXdeepfriedXx: przyznaje ze wczesniej nawet nie analizowalem glebiej tego kodu (chociaz jest naprawde zgrabnie napisany jeszcze raz szacuneczek za to). Teraz widze, ze bierzesz wszystkie tagi z podpowiedzi i po prostu sprawdzasz dla kazdego ilu ma obserwujących.

Czyli sama lista tagów w zasadzie jest tworzona całkowicie po stronie wykopu