Wpis z mikrobloga

@trzaichlac69: Nie, nie było. Wszystkie silniki tam to 16v. Grande Punto też miało ten silnik w odmianie 95KM.

@bb89 Mnie się w UFO strasznie podoba właśnie bagażnik i możliwośc kombinowania z tylnymi fotelami. Natomiast podobno lepiej brać sedana, bo ma mniej dziwnych zakamarków na podwoziu, które ma UFO i tam dostaje się sól i żre.
Mnie się w UFO strasznie podoba właśnie bagażnik i możliwość kombinowania z tylnymi fotelami. Natomiast podobno lepiej brać sedana, bo ma mniej dziwnych zakamarków na podwoziu, które ma UFO i tam dostaje się sól i żre.


@Zielony34: W UFO bagażnik spory, magiczne siedzenia (magic seats) robią robotę. Z podwoziem faktycznie lipa, płyta podłogowa jest z Hondy Jazz, zbiornik paliwa pod przednimi siedzeniami. Sedan to sedan z krwi i kości, z UFO
@piwakk: Gdzie masz te ceny? Bo KZFR jak patrzyłem, to już dochodzi do 450. Nie wspomnę o kole pasowym...

W sedanie bagażnik generalnie to żart.


@pablo_see: Jak chyba w każdym sedanie, gdzie na dodatek ramiona bagaznika wchodzą do środka...
@Zielony34: Moto-dynamic. Tylko już jakiś czas temu to robiłem, jak jeszcze miałem auto. Widzę, że teraz faktycznie poszło w górę. O ile taki KZFR to 450 PLN, tak rozrząd już prawie 660 PLN...