Wpis z mikrobloga

Ciesnęliście po Sousie, ale on przyjechał do nas z myślą, by naprawdę coś zmienić w tej kadrze. Możesz się przygotowywać nie wiem jak do meczu, nie spać po nocach obmyślając taktykę, setki razy powtarzać co mają robić, ale ostatecznie to od piłkarzy zależy najwięcej. "Uważajcie na Skriniara, przy rożnych, bo on jest tam najważniejszy". Paulo nie wiedział jak bardzo mocno zakorzeniona jest jeszcze polska myśl szkoleniowa. #reprezentacja
giorgioborgio - Ciesnęliście po Sousie, ale on przyjechał do nas z myślą, by naprawdę...
  • 14
@Brzychczy: Myślałem o samych finałach, tego z Anglia nawet nie pamiętam. Więc tym bardziej jak tu defensywnie ugraliśmy - a tam potrafiliśmy też grać bardziej do przodu - to znaczy, że coś mogło z tego być.
Ja tam nie uważam, że Sousa to był jakiś geniusz; ale cóż - zobaczył opór starszyzny, prezes się zmienił; to poszedł w długą. Było minęło. Ciekawe jak i czy w ogóle się postawi nowy Portugalczyk
@r4x4: jego 2-3 mecze rozwalają polską myślą szkoleniową, za jego kadencji z radością oglądało się mecze polskiej kadry poza meczem ze Słowacją, ale przed meczem nasi byli bardzo przestraszeni w tunelu przed wyjściem na murawę
@Ronaldinho: taaaaak, świetnie się oglądało jak przewalił najłatwiejszą grupę w historii... Świetnie się oglądało te miliardy wrzutek ze Szwecją, świetnie się oglądało jak Albania uczyła nas grać w piłkę, a my wygraliśmy fartem. Świetnie oglądało się te mecze z San Marino gdzie taktyka była jak u najgorszego wuefisty czyli macie piłkę i sobie grajcie... Z radością się ograło jak to San Marino założyło nam wysoki pressing i przez kilkanaście minut nie
@r4x4: Przecież Brzęczka mecz z Izraelem był świetny. Jakby to był Sousa to by pisali o geniuszu, a że to Brzęczek to czytałem, że Izrael jest na poziomie Andory (z którą notabene się męczył xD).
@first: ostatni jego mecz też był świetny i niewiele brakło by prowadził dwa do zera z Holandią po dobrej grze. Zresztą chwilę wcześniej wydawało się przez moment, że my możemy wygrać grupę ligi narodów. Gdyby Sousa miał taki wynik to by go wykopki do końca życia chwaliły, choć jak widać nawet bez żadnych wyników i tak go chwalą tak jak Beenhakker, który zakwalifikował się tylko na euro, gdzie jechało z Europy
@r4x4: A jak dostał #!$%@? od Słowenii, dosłownie #!$%@?, bo wyglądaliśmy z nimi jak Brazylia z Niemcami przy pamiętnym pogromie, to mówili, że to wina Laty, ale jakby wcześniej go wywalili i polski trener miał taki wynik to by pisali, że Leo by ze Słowenią na pewno wygrał z palcem w dopie xDDDD
@first: to jak Sousa dostał od Słowacji to lepszy wyczyn. z taką Szwecją też wyglądało to żenująco.

A to jakim fartem wygrał oba mecze z Albanią to już w ogóle szczyt, dorzuć do tego fartowny remis z Węgrami, a potem porażkę z ich drugą drużyną i masz doskonałe porównanie jak Sousę regularnie wyjaśnili wszyscy, a Brzęczkowi przydarzyła się tą jedna wpadka.