Wpis z mikrobloga

@IntruderXXD: Nie wiem, dowiem się chyba za jakieś 4 tyg jak zrobię ten mityczny tekst maksów bo robie już ostatni blok calgary barbell. A upośledzony to jestem, bo różnica między CG a "zwykłym" to jakieś 4cm na oko, bo szerzej mi źle xD I robie sumo bo w klasyku nie utrzymam garba w lędźwiach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
różnica między CG a "zwykłym" to jakieś 4cm na oko, bo szerzej mi źle xD

I robie sumo bo w klasyku nie utrzymam garba w lędźwiach


@kRpt: widzę, że całkiem podobny przypadek do mojego xD Trzymam kciuki za konkretny ciężar za te 4 tygodnie
@IntruderXXD: Takie zupełnie realne wyniki to 120 bp 210 dl 180 sq i to takie bezpieczne i mocno zaniżone, minimum, bo ile faktycznie jestem w stanie zrobić nie mam pojęcia, dawno nie sprawdzałem i nie podnoszę ciężarów bliskich maksa
Robie sobie ten plan i wszystko tam robie z zapasem, jak mam robić na rpe to ile sobie obmyśle wziąć ciężaru, to z niczym nie ma problemu, generalnie no nie zbliżam sie
4 tyg jak zrobię ten mityczny tekst maksów bo robie już ostatni blok calgary barbell.


@kRpt: Rozumiem, że robisz ten 12 tyg program? ddajesz jakieś asysty na "łapy" czy 100% wg planu?
Robiłeś przed tym, jakiś inny, stricte trójbojowy plan?
@pokey:
1. 16 tyg* (tylko że nie będe robił tego taper week bo jest zbędny)
2. Dodaje tak jak w 5/3/1 czyli 2x w tyg bic/tric po 4-5 serii, 2 wiosła, 2 ściągania, uginanie, wznosy
3. Robiłem 5/3/1, ale ani to stricte trójbojowy, ani kulturystyczny, wyciskanie 2x tyg, martwy/siady po razie i akcesoria.