Wpis z mikrobloga

@robert83: Do mnie też kiedyś dzwonili. Na pytanie skąd mają mój numer to powiedzieli, że od mojego znajomego. Gdy poprosiłem o jego imię to się rozłączyli.
  • Odpowiedz
@PanSutek: niestety ta co dzwoniła nie potrafiła mi wyjaśnić jak system, który wylosował mój numer wie z jakiego miasta jestem, miała pecha, że na mnie trafiła.
  • Odpowiedz
@kulisz: ja myślałem, że się rozłączy jak jej powiem, że czytałem o nich i wiem, jak oszukują ludzi, ale brnęła dalej, jak doszliśmy do kwestii mojego numeru to się pogubiła, nie może mnie wykasować bo nie mają bazy, tylko system losuje, ale skąd system wie w jakim mieście jest telefon komórkowy to już ona nie wie, mówi, że mam dzwonić na 703coś tam, na pytanie czemu mam płacić 3zł za
  • Odpowiedz
@ortofosforan: ja generalnie nie lubię znęcać się nad tymi co dzwonią, praca jak praca, robią to bo pewnie muszą, ale ecovital wybitnie działa na mnie, do tego ta chciała brnąć w rozmowę dalej.
  • Odpowiedz
@PanSutek: moja dotrwała do końca, nawet przedstawiła się ponownie jak zapytałem z kim rozmawiam, miała komuś przekazać, że chcę wyjaśnić skąd system zna miasto, ciekawe czy ktoś zadzwoni, jak nie to ich pomęczę mailowo, a później zrobię kolejny wykop o ich metodach z nagraniami:)
  • Odpowiedz