Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopie!

W dzisiejszym #wykopchangelog przygotowaliśmy dla Was kolejne poprawki! Tym razem są to:

1. Przy tworzeniu znaleziska pojawiał się problem z długimi linkami - gdy url był za długi, dodanie go na Wykop stawało się niemożliwe. Rozwiązaliśmy już ten problem, obecnie można dodać również i dłuższe linki. Pod warunkiem, że nie przekraczają 255 znaków. Będzie nam miło jeśli dacie nam znać czy jest lepiej? (ツ)

2. Testerzy aplikacji #ios jeszcze dziś mogą spodziewać się kolejnych poprawek w aplikacji. Na bazie Waszych uwag i sugestii przygotowaliśmy paczkę usprawnień, w której między innymi:
- naprawiliśmy problem z dodawaniem wpisu;
- dodaliśmy nowy widok dodawania wpisu;
- zmieniliśmy kolorystykę plusów;
- przywróciliśmy możliwość odpowiadania na wiadomość prywatną;
- ulepszyliśmy wyświetlanie zdjęć na mikroblogu (proporcjonalnie do ich rozmiaru);
- poprawiliśmy kolorystykę w trybie nocnym.

Przed nami jeszcze sporo pracy, ale cieszymy się, że tak ogromnie nas w tym wspieracie. Dziękujemy (°°♡).:

3. Poprawiliśmy również osiągnięcia https://wykop.pl/osiagniecia - obecnie powinny wyświetlać się poprawnie, wraz z progresem, który pozwala ustalić jak wiele jeszcze (lub niewiele) brakuje nam do zdobycia danego osiągnięcia.

Wiemy też, że obecnie (między innymi) duży problem stanowi linkowanie w powiadomieniach - pracujemy aktualnie nad tym tematem. Dołożymy wszelkich starań aby docelowe rozwiązanie - zgodne z Waszymi oczekiwaniami pojawiło się w kolejnych dniach na Wykopie. Usprawnień wymagają również powiadomienia z tagów, tu również zebraliśmy Wasze opinie i uwagi, a na ich podstawie przygotujemy rozwiązania, których od nas oczekujecie.

O kolejnych usprawnieniach będziemy informować pod tagiem: https://wykop.pl/tag/wykopchangelog - zapraszamy Was serdecznie do jego śledzenia! A my tymczasem wracamy do przygotowywania dla Was kolejnych usprawnień (ツ)

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
wykop - Dzień dobry, Wykopie! 

W dzisiejszym #wykopchangelog przygotowaliśmy dla Was...

źródło: Osiągnięcia

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
@wykop: Sugestie zmian po dość intensywnym testowaniu nowego wykopu w przeglądarce (głównie chodzi o mikroblog, kolejność losowa):
- pierwsza linijka komentarza powinna być domyślnie pusta a tag dopiero w 2 żeby nie trzeba było za każdym razem przenosić tag do 2 linijki;
- dodanie na stronie tagu linku do strony tagu żeby odświeżyć stronę i przejść na pierwszą stronę (tak wiem, że można kliknąć na tag w najnowszym wpisie ale często
  • Odpowiedz
@wykop: kiedy kaskadowanie komentarzy?
kiedy rozłączenie ustawień 18+ i nsfw?
kiedy ustawienie do WYŁĄCZENIA powiadomień ze wszystkich tagów (po co to gówno wróciło skoro sa kategorie??)
  • Odpowiedz
@wykop: Jeśli odznaka Komentator odnosi się do liczby komentarzy do wpisów na mikroblogu, a nie znalezisk jak macie napisane, to ja powinnam mieć dwie, a nie mam żadnej.
  • Odpowiedz
@wykop: Mam dosłownie kilka komentarzy do znalezisk, a w osiągnięcia pokazuje jakbym miał ich ponad 1000. Czy to nie jest coś pomylonego z komentarzami na mikroblogu? Dodatkowo pomimo tego, że jest 100% to nie ma osiągnięcia.
young_fifi - @wykop: Mam dosłownie kilka komentarzy do znalezisk, a w osiągnięcia pok...

źródło: blad

Pobierz
  • Odpowiedz
@wykop: na "moim koncie" w zakładce Znaleziska > Komentowane nie ma moich ostatnich komentarzy.

Ostatni mój komentarz był pod znaleziskiem o lotnisku w Bydgoszczy: https://wykop.pl/link/7004113/zaparkowal-na-5-dni-auto-przy-lotnisku-w-bydgoszczy-dostal-rachunek-na-675

A według mojego konta, mój ostatni komentarz jest pod znaleziskiem z filmikiem z Marjinki: https://wykop.pl/link/6984695/marjinka-po-11-miesiacach-wojny-pozostaly-tylko-ruiny
  • Odpowiedz
obecnie powinny wyświetlać się poprawnie, wraz z progresem


@wykop: Z rocznicami polecieliście. XD Do zdobycia jest już odznaka za 20-lecie konta. Nie dość, że nie jest to możliwe, to nie jest to przyszłościowe. Za kilka lat dodacie kolejne 20 ikonek? XD Poprzednie osiągnięcie było bardzo schludne.
  • Odpowiedz
Jakich osiągnięć Ci brakuje na profilu? (ツ)


@wykop: Wszystkich. które mam legalnie zdobyte! ^^ Nie widzę w ogóle tego okna na osiągnięcia po wejściu na swój profil (nawet wchodząc z prywatnego). Wchodząc na profile innych mam tak jak na poniższym screenie, a u siebie nie :/
A.....a - > Jakich osiągnięć Ci brakuje na profilu? (ツ)

@wykop: Wszystkich. które ma...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
obecnie można dodać również i dłuższe linki. Pod warunkiem, że nie przekraczają 255 znaków.


@wykop: powodzenia jak ktoś będzie chciał dodać link skopiowany np. z twittera z parametrami typu:

domena.pl/jaosdjaoisdjad-a-sd-as-d-asdasdasdasd-asd.html?utm_source=tw_wiadomosci&utm_medium=social&utm_campaign=onetsg_fb
  • Odpowiedz