Wpis z mikrobloga

@JanuszPDM: patrząc na święty tag, to prawda. Większość takich młodych ludzi mieszka u rodziców, Ci, którzy nie mają takiego szczęścia podróżują z tobolkiem po różnych pokojach, niczym cyganie XXI w.

Starsi zazwyczaj mają jakieś lokum, więc jest im łatwiej, bo młody zarabiajacy 3,5 k zł netto może co najwyżej wynająć i ledwo opłacić rozpadająca się kawalerkę w mieście co najwyżej powiatowym.
Oraz płaca 5100 tys brutto na start.

Motorniczy 1: Ja po 6 latach mam 4500zł brutto

Motornicza 2: Ja 4300 tys.


@zajzerek: widzę typowa polska szkoła zarządzania - nowemu pracownikowi dać więcej niż staremu, a potem zdziwienie że ludzie odchodzą skoro jedyną sensowną opcją na podwyżkę jest zmiana pracy xD
@Xuzoun tak łatwo nie odejdą z takimi umiejętnościami. Co pójdą jeździć tramwajem w Gorzowie czy Gdańsku? Oni to wiedzą i mają gdzieś ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Taki już jest model zarządzania, jedyna rada to mieć zawsze odłożone z kilka wypłat na czarna godzinę i rzucanie papierem w dziada pracodawcę.
tak łatwo nie odejdą z takimi umiejętnościami. Co pójdą jeździć tramwajem w Gorzowie czy Gdańsku? Oni to wiedzą i mają gdzieś ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


@CzarnyOwiec: Będą jeździć w Oslo, Stockholmie, Kopenhadze itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Pare miesięcy w roku pracy, pare miesiecy wolnego w Polsce, z czasem i tak już