Wpis z mikrobloga

Eh mirasy do wyborów mniej więcej tyle ile trwa stworzenie nowego wykopka (od mitycznego dla większości tutaj seksu do wydobycin), a dalej nie ma na kogo głosować. Tzn. jak każdy normalny obywatel oddam głos na KO w ramach walki z pisem, ale już teraz czuję niesmak i smuci mnie to, że głosowanie przeciwko komuś to w tym kraju najlepsze i najrozsądniejsze zachowanie.
Dla tych co powiedzą, że są inne partie albo że można wcale nie głosować / oddać nieważny głos albo że skoro taki mądry jestem to czemu hehe sam nie założę partii :

Lewica : banda niestabilnych oszołomów dla równie niestabilnych nastolatków i mimo, że popieram te wszystkie aborcje, homoseksualizmy i inne tolerancje to jestem za stary, żeby kierować się tylko tym w wyborze rządu

Konfederacja : tu nawet szkoda strzepić ryja, ale tak z grubsza braun rusek, memcen populista, jkm p-----l i do tego całą ta szuria antyszczepionkowa, będziemy jeść robaki, a maseczki nam zabrały wolnośc xD

Hołownia 2050 : to jest jakiś dziwny twór, który absolutnie nie budzi zaufania

PSL : oni w ogóle istnieją dalej?

Olanie / głos nieważny : dziecinne zachowanie, które nie przyniesie żadnego efektu

Sam załóż partię : to, że jestem rozgoryczony sytuacją nie znaczy, że mam cechy i umiejętności jakiegoś lidera i polityka

#neuropa #4konserwy #wybory2023
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kubilaj_Chan: chłopie, co ty ćpiesz?
Operacja Kukiz to majstersztyk - operacja wydupczenia "antysystemowców" jak Ty, żeby tylko elektorat wahający się, czy dać PO/PSL 3 szansę na nich nie zagłosował.
Lepper to też ciekawa sprawa, ale on nie porwał ludzi, tylko był rolniczym watażką, który wszedł w koalicję z.. PIS ;-)

W tych wyborach nie chodzi o wybór partii marzeń. Ja głosuję, żeby moje dzieci nie musiały (bo jeśli będą chciały
  • Odpowiedz
@Kubilaj_Chan: czytam twoje linki i już wiem w jakiej bańce informacyjnej się obracasz ;-)
To też napisałem - nie chodzi, żeby było lepiej ale żeby nie było gorzej. To dramatyczny wybór, ale i tak lepszy niż zostawienie przyszłości kraju w rękach miłośników benefitów socjalnych i rozdawnictwa
  • Odpowiedz
@krytyk__wartosciujacy bańka bańką ale czemu tematy te nie są poruszane w mediach? Przecież to nasza najbliższa przyszłość

Wprowadza to wszystko i nikt nic nie zrobi tak jak z maseczkami i lockdownami.

Z drugiej strony, są ludzie którzy popieraja pis (nie fanatycy) i według nich oni robią coś dobrego dla Polski. Jedyne co możesz zrobić to głosować na PO bo to druga największa partia ale przypomnij sobie wszystkie afery ktore były za
  • Odpowiedz
@Kubilaj_Chan: Aferki. Za PO to były małe aferki. Teraz mamy dopiero afery.

Przypominam, że poprzedni rząd poleciał za "ośmiorniczki" i brzydkie słowa na taśmach.
A wiesz czego ludzie mieli dość? Słuchania, że bogactwo bierze się z pracy i oszczędności. Zapomnieli, że komuna zbankrutowała, że mieliśmy hiperinflację i zacofany przemysł. Że 25 lat to za mało, żeby położyć się na plecach i odpoczywać pod palmami.
Po drodze mieliśmy wyż na rynku pracy itp. Ale udało się z bezrobociem skutecznie walczyć. I z inflacją! Człowiek wiedział, że jak mu się uda coś zaoszczędzić zamiast wydać, to nie straci na tym.
I przyszedł pis i... ludzie sprzedali godność za
  • Odpowiedz
@Kubilaj_Chan: na zrobienie list.. jest jeszcze trochę czasu, ale już wiadomo, że komuchy, sorry - lewica strzela focha. Oni nie są zbyt mądrzy wyborczo (w sumie to pis im zawdzięcza dojście do władzy)

A jeśli pytasz o idee... poza betonem jest mnóstwo ludzi, do których docierają logiczne argumenty. I mam wrażenie, że ich przede wszystkim trzeba zachęcić do głosowania a czarnowidztwo, że "nie ma na kogo głosować" nie pomaga
  • Odpowiedz
@Lefty

memcen populista

to jest mój ulubiony zarzut xD
każdy, absolutnie każdy polityk jest populistą. już mógłbyś się postać i coś lepszego na Mentzena napisać, na pewno by się znalazło. Populizm to nie jest żaden zarzut.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@krucjan nie no ja wiem, że każdy polityk to populista i hipokryta, ale memcen wśród swoich wyborców właśnie z tego słynie, że jest niby taki super dlatego imo taki zarzut już wystarczy xd
  • Odpowiedz