Wpis z mikrobloga

Eh mirasy do wyborów mniej więcej tyle ile trwa stworzenie nowego wykopka (od mitycznego dla większości tutaj seksu do wydobycin), a dalej nie ma na kogo głosować. Tzn. jak każdy normalny obywatel oddam głos na KO w ramach walki z pisem, ale już teraz czuję niesmak i smuci mnie to, że głosowanie przeciwko komuś to w tym kraju najlepsze i najrozsądniejsze zachowanie.
Dla tych co powiedzą, że są inne partie albo że można wcale nie głosować / oddać nieważny głos albo że skoro taki mądry jestem to czemu hehe sam nie założę partii :

Lewica : banda niestabilnych oszołomów dla równie niestabilnych nastolatków i mimo, że popieram te wszystkie aborcje, homoseksualizmy i inne tolerancje to jestem za stary, żeby kierować się tylko tym w wyborze rządu

Konfederacja : tu nawet szkoda strzepić ryja, ale tak z grubsza braun rusek, memcen populista, jkm pedofil i do tego całą ta szuria antyszczepionkowa, będziemy jeść robaki, a maseczki nam zabrały wolnośc xD

Hołownia 2050 : to jest jakiś dziwny twór, który absolutnie nie budzi zaufania

PSL : oni w ogóle istnieją dalej?

Olanie / głos nieważny : dziecinne zachowanie, które nie przyniesie żadnego efektu

Sam załóż partię : to, że jestem rozgoryczony sytuacją nie znaczy, że mam cechy i umiejętności jakiegoś lidera i polityka

#neuropa #4konserwy #wybory2023
  • 36
  • Odpowiedz
@Lefty Po pierwsze nie słuchać głupich rad @Kubilaj_Chan, bo to brzmi jak pisowska narracja
Nie głosując oddajesz 40% swojego głosu na PIS więc i tak ponosisz odpowiedzialność za wynik wyborów
A głosując na kogokolwiek z opozycji 100% głosu idzie na jakąś partię a nie na PIS. To wystarczający powód by głosować.

Co do niesmaku - mam to samo. Lepiej bym się czuł, gdyby powstała "jedna lista" lub ewentualnie dwie, ale jak
  • Odpowiedz
@Lefty Zawsze możesz zagłosować zgodnoe z sumieniem na mniej mainstreamowa partię z założeniem, że pomagasz jej zdobyć 2%, które uruchamia potok państwowej kasy na dalszą działalność.
  • Odpowiedz
Jedna banda z okrągłego stołu.


@Kubilaj_Chan: znów zajechało pisem i "PIS PO jedno zło".
Ostatni antysystem (bo chyba o tym mówisz o czymś podobnym) siedzi głęboko w dupie PIS albo na pisowskich stołeczkach. Albo jest tak wewnętrznie podzielony, że nie wiadomo, jakie fikoły trzeba robić, żeby tę menażerię ponownie głosować

Obudź się! Wybór jest jak między dżumą a cholerą, ale jest.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kubilaj_Chan: ja wiem, że to jest cyrk dla gojów, ale jeśli nie chce popełnić magika to muszę być członkiem tego cyrku i nie ma znaczenia, że oni sobie tam razem wódeczkę piją skoro dla obywatela jest duża różnica kto rządzi
  • Odpowiedz
@Lefty no Thank you. Jedni rozprzedali Polskę, drudzy ugrali kasę z ofe i inne wały, obecni wiadomo co robią wysługują się uni jewropejskiej. Bylem zjarany jak głosowalem pierwszy czy drugi raz. Myślałem, że to ważne. Ale to było 23 lata temu i wiem że to było gówno warte.
  • Odpowiedz
@Kubilaj_Chan: już powiedziałem - na kogokolwiek poza pis. Najlepiej na kogokolwiek, kto ma realne szanse przekroczyć próg wyborczy.

Nawet nie chodzi o to, czy będzie lepiej. Chodzi o to, żeby nie było gorzej i "nowi/starzy" nie będą tak zuchwali jak PIS po 8 latach i świadomości, że tak ustawili system, że przegłosują sobie niewinność. 8 lat im wystarczy. A już na pewno 8 lat "samodzielnych rządów" wystarczy.

Na początek musi powstać
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kubilaj_Chan to źle?
jesteśmy w UE prawie dwie dekady, a pis swoimi odpałami najbardziej nas przybliżył do bycia na wylocie plus pozbawił nas ogromnej kasy tylko dlatego, żeby mieć prywatne sądy
  • Odpowiedz