Wpis z mikrobloga

Nawet nie znałem tematu


@KarolaG17: Nie chce mi się szukać, ale jestem niemal pewny, że w przeciągu 1-2 tygodni oglądałem wywiad z nim (nie wiem czy nie z Kasią z fansportu) gdzie był poruszany temat niepłacenia kasy zawodnikom i Jóźwiak przytoczył tę sprawę. Więc znał temat doskonale
@KarolaG17: na pewno za te szopke odpowiedzialne było fame, oczywiście udaja, że nie. Jak się obsrali jak Jóźwiak o tym wspomniał, że wymagają od innych szacunku tajemnicy umowy, a sami tego nie przestrzegają to aż się zesrał bombel i gola i dwóch prowadzących bo im na słuchawkach powiedzieli i aż pasut bezczelnie wyprosił się wycofania z tych słów przez Jóźwiaka, bo "ola boga to som pomuwienia" a nie przeszkadzało to wszystkim
@ElMurano: nie chce mi się szukać bo w ostatnim czasie za dużo ich dał (fame + ostatnio był fen), ale sam fakt, że od razu wiedział, że chodzi o niewystawioną fakturę powinien zaświecić lampkę. Żeby nie było to racja jest po stronie FENu, jeżeli umowa wymagała wystawienia faktury przez zawodnika to jego problem, ale o sprawie na pewno nie dowiedział się woczraj.
@CeZ_: bo jeśli Jóźwiak mówi, że w Fenie wszystkim płaci ( o ile to prawda czy nie, ale żadnej afery takiej z Fenem do dzisiaj nie było), no to o co mogło chodzić jak nie o wystawienie faktury?
@ElMurano: to tak jak z agentem tomkiem, wlasciwie to byla intryga, prowokacja, a nie szukanie brudow przez samego jozwiaka. poza tym, dlaczego wlasciwie nie mialby szukac brudow na przeciwnika, zeby sie przygotowac do konferencji? przeciez kazdy wlasnie to robi, boxdel i ferrari tez sie przygotowali, czyli szukali brudow.