Wpis z mikrobloga

@Miskagnoju: Dla mnie to typ który:
-Niskie poczucie wartości, usilnie poszukuje ludzi słabszych w jego mniemaniu by podkreślali jego Ego.
-Przeciętna inteligencja, którą musi fałszywie podwyższać poprzez youtubowe intrygi, czyli afery z wykopem.
-Bieda w dzieciństwie, dlatego kreowanie wizerunku człowieka majętnego o szokich znajomościach, między innymi w KGB...
-Problemy z radzeniem sobie z problemami, dlatego większa liczba nieprzychylnych komentarzy kończy się faza walenia taniego wina z sodą i wysyp alko live
@Miskagnoju: Czy ja wiem, biorąc pod uwagę sposób wysławiania się obstawiam narcyzm, lubi otaczać się słabszymi jednostkami, by samemu stawiać się w roli samca alfa. Barwa głosu, samo wytresowanie Srejle by postawić się w sytuacji osoby pokrzywdzonej, by ludzie rzucili się na wykop, a on był biednym biznesmenem. Sam jestem okropnym narcyzem i go rozumie :D Tylko niestety dla niego, ja coś osiągnąłem. Może też jestem w pewnym stopniu nieszczęśliwy, ale
@patryk-dabrowski333: Może posiada pewne cechy ale nie od razu podchodzi pod to zaburzenie. Ja go widzę jako pospolitego alkoholika, który kłamać nie potrafi, bo łamie mu się głos i się poci ze stresu nawet w filmach, do których nagrywa sceny będąc przygotowany. Gapa tez lubi obrażać innych, śmiać się z bardziej robotnych od niego, podobną cechę posiada machaj. Świetnie się dobrali swoją drogą.
@Miskagnoju
O co w ogóle z nim chodzi?

Kojarzę go z bloga prowadzonego już co najmniej ładnych kilka czy może nawet kilkanaście lat temu, a teraz się ten tag przewija jakby to był jakiś patostream.