Wpis z mikrobloga

Miłe gesty ostatnio miały miejsce. Wlazłem do windy i drzwi się zamykały jak zza rogu wyszedł chłopak z dziewczyną więc kliknąłem żeby drzwi się otworzyły i oni zdążyli i w urzędzie nam zeszło bardzo podobnie jeśli chodzi o czas bo jak szedłem do windy i wyszedłem zza rogu to zobaczyłem jak drzwi się zamykają a w środku stoi ten sam chłopak i ta sama dziewczyna z którymi jechałem do góry. Dziewczyną gdy mnie zobaczyła to powiedziała "ooo" i czym prędzej wcisnęła przycisk do otwierania drzwi żebym mógł się dosiąść. Małe rzeczy a cieszą. A na wykopie później widzę memy że jakie to fajne uczucie jak ktoś nie zdąży Ci sie do windy dosiąść i sam jedziesz a #!$%@? prawda! Miłe gesty są fajne i jak ktoś jest miły dla Ciebie też jest fajne.
  • 34
Dziewczyną gdy mnie zobaczyła to powiedziała "ooo" i czym prędzej wcisnęła przycisk do otwierania drzwi żebym mógł się dosiąść.


@bArrek: Ja jeszcze wciskam zamykanie, by nikt nie zdążył. Moje fobie wymagają samotności, a ja im w tym pomagam... sorry. Jak sytuacja odwrotna i ktoś stara mi się przytrzymać windę, udaję, że nią nie jadę.
Nienawidzę sytuacji, gdy winda zatrzymuje się na pośrednim piętrze i ktoś wsiada. Roznosi mnie, że pozbawiono mnie
@a__s: co robi admin na normalnym portalu: -pracuje nas hejto

Co robi admin na toksycznym, obtzydliwym ścieku na w.: - odpisuje na gównowpisy i baity.

Oj pali wam się w serwerowni, pali. Ile odeszło, 50% użytkowników zbożaku?
@bArrek:
Ja wczoraj też poczekałem, okazało się, że osoba która wbiegła czekała za mamą i tak sobie czekalismy za starą prykwą z 40 sek, a ja miałem do podjechania 2 piętra, gdzie normalnie wchodzę, ale tym razem coś mnie podkusiło XDDDDDDDD
@a__s: W znanej bylinie fajnie było buszować, a jak była akcja #wosp to jakoś nie wychyliłaś się przed szereg. Na miejscu Michała to bym #!$%@?ł te wszystkie obostrzenia bo i tak nic nie dają i dosłownie nagrał PORZĄDNY film z serwerowni i zamknął wszystkim usta. Mam wrażenie, że żyjecie teraz tym co było 20 lat temu i na siłę przepychacie technologię. Wykop jaki był, taki był, ale wcześniej pachniał takim wiejskim
@bArrek: ja kiedys zobaczylem ze ktos chce wejsc do mojej windy szybko zacząłem #!$%@? w zamkniece zeby nie zdazyl, ale sie pomylilem i kliknalem w otwieranie, drzwi sie otworzyly a typ mi podziekowal xD