Wpis z mikrobloga

Miłe gesty ostatnio miały miejsce. Wlazłem do windy i drzwi się zamykały jak zza rogu wyszedł chłopak z dziewczyną więc kliknąłem żeby drzwi się otworzyły i oni zdążyli i w urzędzie nam zeszło bardzo podobnie jeśli chodzi o czas bo jak szedłem do windy i wyszedłem zza rogu to zobaczyłem jak drzwi się zamykają a w środku stoi ten sam chłopak i ta sama dziewczyna z którymi jechałem do góry. Dziewczyną gdy mnie zobaczyła to powiedziała "ooo" i czym prędzej wcisnęła przycisk do otwierania drzwi żebym mógł się dosiąść. Małe rzeczy a cieszą. A na wykopie później widzę memy że jakie to fajne uczucie jak ktoś nie zdąży Ci sie do windy dosiąść i sam jedziesz a #!$%@? prawda! Miłe gesty są fajne i jak ktoś jest miły dla Ciebie też jest fajne.
  • 34
@bArrek to miłe będzie jak dostaniesz kiedyś po dupie od ludzi i przestaniesz podniecać się jakimś tam gownopomaganiem i zaczniesz żyć jak normalny człowiek. egoizm w świecie to podstawa
@bArrek: ja to zawsze jak widzę że ktoś chce sie załapać na windę w której jestem, udaje ze chce pomoc i szybko wciskam guzik (z tym, ze ten od zamykania), a potem robię minę, że ojej nie udało się :( ( ͡° ͜ʖ ͡°)