Wpis z mikrobloga

Słuchajcie neuropki taka hipotetyczna sytuacja, która, mam nadzieję nie przepali wam styków. Załóżmy że Dziambor, Sosniez i Kulesza (czego im z całego serca nie życzę i mam nadzieję że jednak zostana w jedynie słusznej partii, tylko ta pała Mentzen.... no cóż) dogadają się z platformą i wystartują z list KO. Czy wtedy dalej będziecie prostować te gówno obrazki z królikiem i zdjęcie Sosnieza w spodenkach w #!$%@?, czy uznacie ich za "swoich" i wasi cenzorzy dadzą zakaz plucia na tą 3?
#neuropa #konfederacja #4konserwy #bekazlewactwa #polityka
  • 21
Czy wtedy dalej będziecie prostować te gówno obrazki z królikiem i zdjęcie Sosnieza w spodenkach w #!$%@?, czy uznacie ich za "swoich" i wasi cenzorzy dadzą zakaz plucia na tą 3?


@kolega_z_sasiedztwa: poprosze o tego królika bo ja nie na bieżąco.
Żadnych wspólnych list z ruskimi śpiochami, tak samo jak żadnych z komuchami czy kotłownią.
Niech już będzie Donald w sosie własnym, przynajmniej nie będzie rozmycia odpowiedzialności.
@kolega_z_sasiedztwa: nie pójdą z KO, bo rozmijają się z podstawową rzeczą jaką jest zacieśnianie więzi Unijnych, no ale zakładając science fiction, że węże uznają, że jednak UE jest spoko to:

ciśnięcia beki z króliczego Dziambora to akurat nie jest rzecz za którą go skreślam, raczej powód do śmieszkowania xD

co innego kompromitacja sośnierza z tym, że zwierzęta nie czują bólu <-- za to naturalnie zawsze będę go cisnąć
@kolega_z_sasiedztwa: Wciskają to na siłę... Ja rozumiem że są mniejszości, ale kurła to są mniejszości. W każdy serialu i filmie pełno tego typu treści, a do tego wydłużają to na siłę. To się zrobił po prostu dobry trend i można to sprzedać. Korporacje mają lgbtq+ w dupie, i jak zmieni się powiedzmy część widowni na islamską to wtedy zobaczymy jacy to są postępowi ;) Swoją drogą gdyby tak przedłużali i wciskali
Załóżmy że Dziambor, Sosniez i Kulesza (czego im z całego serca nie życzę i mam nadzieję że jednak zostana w jedynie słusznej partii, tylko ta pała Mentzen.... no cóż) dogadają się z platformą i wystartują z list KO


@kolega_z_sasiedztwa: Wtedy będę pluł i na KO i będę musiał szukać innych kretynów, na których zagłosuję.

U mnie nie toleruje chlewu


aha... szkoda że wcześniej napisałeś to:

te gówno obrazki

skończ #!$%@?ć

Jak masz #!$%@?ć


a chlewem według Ciebie jest hipotetyczna sytuacja że pewni posłowie konfederosji z ruskimi współpracują...
@kolega_z_sasiedztwa: Weź może się zastanów nad sobą. Twoją hipokryzję w moment pokazałem. Musisz się lepiej starać ;)