Wpis z mikrobloga

kiedyś rzuciło mi się w oczy jak na jednym masażu na kredensie były porozkładane jakieś czekoladki fererro, merci itd obok jakieś alkohole, dużo alko i mówię do panny "chyba lubisz słodycze :) " a ona na to że to dostaje od klientów i jak chcę to mog3 się poczęstować. Kurde nie chcę mówić nikomu na co ma wydawać forsę ale babka zarabia jakieś 30k na miesiąc a wy spermicie jakimiś czekoladkami za 20zł i alkohol przynosicie xD typy płacą 300zł za masaż i jeszcze kupują jakieś dodatki xdd przez spermiarzy zaraz to wszystko #!$%@? i znowu ceny skoczą, jak żyć...
#divyzwykopem #spermiarzalert i #przegryw (bo to pewnie spod tego tagu tak się wygłupiaja)
  • 9
@AgentGRU
w Polsce są duże braki kobiet i sporo samotnych mężczyzn po prostu nigdy nie znajdzie sobie partnerki a to prowadzi do spermiarstwa, wielu się wydaje że jak dziewczyna im dobrze robi i buduje atmosferę to naprwno coś do nich czuje a to po prostu taka praca i im ta sztuczność będzie mniej wyczuwalna tym większe oblężenie będzie miała dziewczyna :) a co do historyjek to też jedna mi opowiadała że przychodził
@Hayes: nie myślałem o tym ale chyba masz racje ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja lubie chodzić na masaże bo bardzo łatwo spotkać masażystkę 20-25lat 8-9\10 co w przypadku spotkań na sex często pozostawia wiele do życzenia. Do tego dochodzą kamerki i inne twory z internetu i tam to już w ogóle mają eldorado, bo która normalna umawiałaby się na seks jak może sprzedać 20 zdjęć stóp albo
@Ciortas: Myślę, że online to większość zarobi jakieś grosze. Konkurencja jest olbrzymia i podaż znacznie przekracza popyt. Poza tym, to pełna zgoda.
Niestety nic z tym się nie da zrobić, możemy sobie tu tylko ponarzekać i splunąć na spermiarzy. Z drugiej stony, dobrze się wymienić opiniami i czegoś dowiedzieć.
idąc tym tropem dalej to same “masaże” psują rynek #divyzwykopem. Inaczej pewnie te “masażystki” by musiały normalnie dawać d**py i robić gały szwagrom. Co myślicie?


@Hayes: pytanie po co chodzisz do div/masażystek - jesli celem jest tylko umoczenie #!$%@? w #!$%@? to fakt - wtedy masaże psuja rynek. Niemniej jesli chcesz spedzic czas w towarzystwie milej i czesto o kilka pólek wyzej niz zwykla diva kobiety to wybierasz sie na
@AgentGRU: Muszę przyznać, że taka formuła do mnie nie przemawia. Może jeszcze na jakieś konkretne body-to-body z BJ na koniec, to bym się skusił czasami.

Wcale nie ma gwarancji ze masazystki zdecydowaly by sie dawac dupy, gdyby nie rozwoj masaży


A jak by inaczej taką kasę zarabiały?
Część by na pewno poszerzyła swój repertuar. Ale nie ma co teoretyzować, trzeba sobie radzić w takich realiach jakie są... każdy wg swego uznania.