Wpis z mikrobloga

Jeszcze jeden motyw w 3. odcinku #thelastofus mnie rozwalił. To nie mogli być 'zwykli' geje, tylko oczywiście inteligencka klasa wyższa o szerokich horyzontach xD

- obaj znają się na winie, i wiedzą że beaujolais podaje się do królika
- obaj grają na pianinie
- jeden jest malarzem
- drugi wspaniałym kucharzem rodem z restauracji Michelin

Jeszcze tylko brakowało, żeby wtrącali wyrażenia po francusku i cytowali poezję.
Naprawdę jest masa seriali, gdzie wątki LGBT są fajnie i nienachalnie wprowadzone, ale to było mega nachalne, i przede wszystkim nudne. Mogli ich relację przedstawić w 10 minut, a nie 60.
  • 17
@bastianbastiante:

Naprawdę jest masa seriali, gdzie wątki LGBT są fajnie i nienachalnie wprowadzone, ale to było mega nachalne, i przede wszystkim nudne. Mogli ich relację przedstawić w 10 minut, a nie 60.


A jakby to była kobieta i facet z klasy wyższej to rozumiem, że wtedy by jaśnie pana nie uraziło? Jak chcesz w 10 minut opisać historię miłosną? Wracaj patogale oglądać XD
Pobierz AntyKuc - @bastianbastiante: 
 Naprawdę jest masa seriali, gdzie wątki LGBT są fajnie...
źródło: Zrzut ekranu 2023-01-31 o 09.51.31
@AntyKuc: typie, ja nie nigdy nie oglądałem żadnej patogali ani patostreamow (oprócz tego prime mma raz, to przyznaje xD)
@Chlejus: jest masa seriali, w których są geje, i których bardzo lubiłem jako postaci: 6 feet under, The Wire, Brooklyn 99 to tak pierwsze z brzegu. Popieram też małżeństwa LGBT i znam ludzi bi i homo, i się przyjaźnimy.
@Phyrexia no zobacz, ja jestem po ASP i gram na pianinie. Po
@AntyKuc: 'A jakby to była kobieta i facet z klasy wyższej to rozumiem, że wtedy by jaśnie pana nie uraziło? '
tak, o ile by to nie wniosło nic to fabuły i były to totalnie poboczne postaci i zmarnowały odcinek to oczywiście. Zwłaszcza w tak absurdalny i nie trzymający się kupy sposób.
To nie mogli być 'zwykli' geje, tylko oczywiście inteligencka klasa wyższa o szerokich horyzontach xD


@bastianbastiante: powinni oglądać nagrane strimy Magicala z Polszy, wtedy byłoby bardziej wiarygodnie?

A serio - ciężko żeby tłuk był w stanie zaplanować i zbudować małą fortecę. A "pianino i wino" to była zwykła klisza z romansów żeby pokazać że u Billa za nieprzyjemną powierzchownością kryje się ciekawy człowiek. Było pierdyliard razy choćby u Nicholasa Sparksa
@Phyrexia: na gry nie mam już za bardzo czasu, ale jestem wielkim fanem The last of us, bo było to bardzo dojrzałe dzieło a nie banalna gierka. Po prostu ten odcinek był przerysowany i nudny. Btw, wszystkie pato hashtagi mam od lat na czarno ( ͡° ͜ʖ ͡°) z fartem.
@bastianbastiante: normalnie takie odcinki nazywa sie fillerami i zwykle serial za nie obrywa. Zatem HBO podumało - co zrobić zeby zrobic filler i nie oberwać w jaja? Dać gejów ( ͡° ͜ʖ ͡°) jesli ci sie nie podoba to jestes homofob i cyk pora na CSa